Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przyciemniłem wreszcie szyby,folia Sun-Gard 30% przepuszczalności światła :)

Dzięki kuraś za wskazówki :good:

Mam nadzieję że inżynier który wymyślił mocowanie tylnych szyb w Toledo gorzko tego żałuje :zly:

 

Ściemnione są tylko szyby w tylnych drzwiach bo na tylnej centralnej ? mam fabryczną roletę no i brak umiejętności żeby ją przyciemnić :dontknow:

 

Tak to wygląda :-]

 

imag0423i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekB, fajny focus i fajne mody zrobione ze smakiem :good: biały znaczek z czerwoną listwą + biały lakier dobrze zgrywa się. Na zdjęciu kiery widać, że chyba elipsa nie ma ciągłości :o

 

Tzn nie bardzo rozumiem o jakiej ciągłości mówisz. Elipsa jest elipsa, jedynie do czego można się przyczepić to trochę słaba rozdzielczość samego małego znaczka, widać lekkie schodkowanie linii. Ale mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzenie wnętrza. Następnie umycie APC wszystkich plastików i zabezpieczenie Nielsenem Finesse oraz zabawa w czyszczenie skóry porównując cleanery: Zymol Leather oraz Chemical Guys Leather Cleaner +. Na koniec zabezpieczyłem odżywką Surf City Garage Voodoo :) i dla testu jeden fotel Zymolem Leather Conditioner. Następnie podpompowałem oponki i to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Summer set trzeba było wkońcu ogarnąć :mrgreen:

Więc mimo świetnego stanu wosku na felgach, postanowiłem i tak od nowa pocisnąć dwie warstwy :-]

imag1699.jpg

 

 

Kapselkom też się dostało :-]

imag1703.jpg

 

 

Później IPA i woskowanie :-]

 

imag1704.jpg

 

coś tam się już błyska

 

imag1706.jpg

 

 

i na gotowo :-]

 

imag1707.jpg

 

Można zacząć POW :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnąłem letnie felgi 17", IronX, Tar Remover z Auto Glyma, umyte gąbką i szamponem, na to AF Rejunuve i FK 1000p. Zdjęć nie ma bo robiłem po pracy i nie miałem już czasu ani siły na zabawę z aparatem.

 

Generalnie miałem stres bo wosku na nich niespecjalnie widać jak schnie...

myślę... cholera nie trzyma... ale mówię zrobie test wody...

 

No i szeroki banan zagościł na mych ustach kiedy woda uciekała z nich jak szalona :)

 

A przed założeniem na opony idzie środek Nielsena (polecili mi w MrCleaner ostatnio to wziąłem :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu letnie kapciochy :kox: Myślałem, że się nie doczekam. Bez dekli koło o niebo lepiej się prezentuje. Czeka mnie jeszcze malowanie śrub, bębna i raczej całych fel, bo troszkę zmęczone, ale w porównaniu do stali... Nie ma porównania :lol:

Fota na szybko, bo jakoś zapomniałem u siebie na podwórku strzelić czegoś lepszego.

29wl8cg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.