Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

danielek., Ten twój środek do kierownicy nie brudzi rąk ? Bo muszę zrobić coś takiego na swojej momo :-]

 

Prawie nie :D

 

 

hebi13eba90b0fdb33e66be.jpg

 

 

Trzeba tylko uważać na spodnie przy wsiadaniu żeyby za mocno nie otrzeć się o kierownice bo zostanie ślad :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze dobrze sie jezdzi to wiem :good: przerobilem kazda wersje benzynowa i zestrojone sa super. Sztywne, nie wychyla sie na zakretach..troche twarde ale idzie sie przyzwyczaic. 2.3 bardzo fajny dzwiek, choc jak na ponad 160ps szalu nie robi...2.0 optymalna. Gdyby nie ta blacha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021 dzięki :)

kojak, weglus, Sucre,fipa wiem panowie ale niestety wszystko rozchodzi się o kasę a ja jeszcze bym chciał poliftowe zderzaki z halogenami a te trzeba kupić inne bo z przed lifta nie pasują do polifta i tak rachunek rośnie ale powoli zbieram i te zderzaki pójda do garażu bo jednak to limitowana seria tylko dla Niemiec i robiona tylko przez 2 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.