Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tez się podziałało:

-mieszanka Magi z APC +Epoca

-mycie na dwa,dziś z Duraglosem

-QD od Angelwaxa

tyle tylko,bo auto idzie do lakiernika a potem będzie korekta,a że z czasu trochę było to na błotnik - :ad:

-fg400,potem 2500-choć zastanawiam się czy w ogóle była potrzebna,bo fg400 jest rewelacyjna jeśli chodzi o wykończenie powierzchni :shock:

-na koniec KochChemie Antihologram-następna rewelacja,dotarcie jej MF to formalność,po "walce" z Menzerna 4000 to wręcz inny świat

wyszło tak:

ps.uszczelki dotałem potem :P

59442aacdf86a_2013-04-1319_13_53.jpg.0632fa2be5a88ce4b2b0af6850b9769b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec u mnie przy tych felgach możliwi dystans to 5mm i może w sezonie założę , bo i tak nie wiem bo z tyłu do błotnika mało miejsca jest.. felga ma 7J a opony mogą byc max 205/40/17 a jest 195/40/17 . Powiem tak zimowe felgi bardziej wystawały a letnie wyglądają na schowane ale uwierzcie mi jest bega różnica w prowadzeniu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji ładnej słonecznej pogody (niestety co się później okazało tylko na chwilę) założyłem letniaki i jak na złośc 5min po założeniu zaczął padac grad i hu ja dało wcześniejsze picowanie, bo ani dwóch minut się nie nacieszyłem czystością i dlatego auto wygląda jak wygląda ... :dontknow:

Po ułożeniu się wszystkiego trzeba będzie:

albo podnieśc lekko tyłek

albo obniżyc trochę przód.

Do garażu i tak już muszę wjeżdżac po deskach, więc w sumie co mi szkodzi skorzystac z opcji drugiej ?! :-]

70513484.jpg

fr4x.jpg

fr2kg.jpg

fr3uc.jpg

Doszło do mnie teraz bardziej to, że tył woła o dystans ! I zastanawiam się jaki byłby optymalny na tyle ?! :o

A tutaj coś dla nie dowiarków, którzy hejtowali "pokrowce" na gwint - pod pokrowcami suchutko, czyściutko: :good:

fr6d.jpg

fr5h.jpg

:song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, nie odnosi się to do auta, tylko podoba mi się ten cytat.

sebcio, raczej przód pójdzie w dół. ;) Tył najmocniej, a przód troszkę słabiej, w klasyfikacji stopniowej to tył trójką, a przód dwójką. ;) A ile % jest dokładnie to nie miałem okazji się dowiedziec. :-] I obym nigdy takiej okazji nie miał !! :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak, Jakie masz ET felgi? ja mam 29 i z przodu mam na równo z błotnikiem i w sumie sam się zastanawiam nad dystansem do tyłu. muszę dorwać suwmiarkę, ale u mnie tak na oko jakieś 10mm sprawę załatwia. pomysł z osłoną gwintu całkiem :good:

 

PozdraVWiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burner, jakoś bardziej mi podchodzi ten tekst co mam. ;)

 

Swoop, tam gdzie ja jeżdżę to " nie sprawdzają" ...

 

maciej.szkwarek, et 35. No coś koło 10mm w Twoim przypadku powinno byc dobrym wyborem, jeszcze zależy ile cali koło.

 

maya, piasty delikatnie maźnięte. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.