Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tuleje w belce sie wybijają (bez względu czy francuz czy inny)

I zaczyna stukać i nosić tyłem.

Dokładnie - nosi tyłem , tłucze się jakby coś w bagażniku leżało luzem no i koło stoi pod kątem ,przeważnie w 90% zaczyna się od prawego koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pardi, 206 to mają w ogóle wadę konstrukcyjną tylnej belki. Nie wiem czy wszystkie , ale już po niewielkim przebiegu padały- w Polsce powinny wytrzymać z 40 tysi ;). Specyfika PUG-ów- się jeździło, się wie... :D Trzeba tam często wymieniać uszczelki łożysk igiełkowych, a mało który mechanik w ogóle na to zwraca uwagę i potem już tylko pozostaje regeneracja, bo woda robi swoje... :) Sprawdzaj co przegląd stan uszczelek, aby za jakiś czas sytuacja się nie powtórzyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pardi, 206 to mają w ogóle wadę konstrukcyjną tylnej belki. Nie wiem czy wszystkie , ale często już po niewielkim przebiegu padały ;). Specyfika PUG-ów- się jeździło, się wie... :D Trzeba tam często wymieniać uszczelki łożysk igiełkowych, a mało który mechanik w ogóle na to zwraca uwagę i potem już tylko pozostaje regeneracja, bo woda robi swoje... :) Jak z tym u Ciebie? :D

 

Gościu który to robił mówił mi żeby nie bawić się w żadne kalamidki itp. Moja wytrzymała 139tyś.

teraz mam 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów a po szczegółowej rozmowie z nim powiedział mi , ze wracają do niego belki które robił 6-7 lat temu .

Wymianą uszczelek łożysk się zainteresuję :good:

Kupując te auto liczyłem się z tym - francuzy :/

Tak normalnie może bym tego auta nigdy nie kupił ( zwłaszcza ze to auto prawie dwu -osobowe) ale natrafiła się taka okazja ze grzechem by było go nie kupić-laska dostała go na 18-te urodziny pojeździła trochę i tatuś kupił jej nową A klasse .

Nie pytajcie mnie ile za niego zapłaciłem , dodam tylko tyle ze pogadałem z dziewczyną ze nawet koła zapasowego nie ma ( a tak naprawdę jest tam tylko pianka zamiast koła) no i zeszła z ceny o 500zł na samym kole :D

Wg mnie dla dziewczyny łatwo przyszło ,łatwo poszło -tatuś kupił nowe. A ja skorzystałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Aromaterapia.

Musiałem odreagować.

 

Mycie ręczne SG truskawkowym + ściągnięcie starych powłok. Nałożenie na maskę do testów:

Lusso Cream, PB White Diamond i

 

od lewej PB Natty Blue, Dodo Diamond White Hard Wax, Raceglaze rg42

 

nattydodorg42.th.jpg

 

 

Więc było słodko i miło, tym bardziej że RG42 nakładałem ręcznie :)

 

nattydodorg422.th.jpg

 

 

 

Na reszcie Oponki Nielsen Brilance

reszta auta QD Sonaxa , bo woskowanie za 2 tyg porządne na zlot w Kąkolewie

Prze polerowanie szybki na zegarach, oczyszczenie wnętrza , wnęk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, Problem żaden, tylko jak widze to bardziej "egzotyczne" fury a ja tu Sej. :kox: Ale jak będzie cieplej to postaram się wpaść. :)

 

Sparco, Pewnie będe jechał na następny, jak coś to się odezwę. A i zapomniałem dodać Arkadia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.