Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

arti33, jaki cleaner stosowałeś?

 

Lewe po cleanerze prawe przed - oba po kąpieli w wannie.

 

Sam cleaner tak to nabłyszczył?? Jaki?

Achilles, DJ LP??

 

PS. Gdzie ty taką pogodę znalazłeś. Wyglądam za okno i czarno-biało, jak na filmie z 1920 roku :thumbdown:

 

Megs UP - ale zanim go użyłem to wycisnąłem resztki Tempo z tubki i pierwszy brud (mimo mycia kilkukrotnego) z pozostałości po klockach przeleciałem tą pastą. Trochę wspomagałem się maszyną ale i tak 3 godziny zeszły na jedno koło.

 

PS. Gdzie ty taką pogodę znalazłeś. Wyglądam za okno i czarno-biało, jak na filmie z 1920 roku :thumbdown:

soczysty mleczyk przy kratce wskazuje na konfabulację 8-)

 

Akurat to zdjęcie było robione 4 marca jak ogarnąłem pierwsze koło i żadna to konfabulacja bo wczoraj w Polsce A było piękne słońce, dzisiaj zresztą też jest. Co do mleczyka to ostatni z zeszłego sezonu ale nadal jest - niedowiarkom mogę zrobić świeżutkie zdjęcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznie wyprzedzisz nawet 206 z silnikiem 1.1 jeżeli jesteś kierowcą, a nie pizdą. Trzeba potrafić wyprzedzać, a nie tylko wciskać gaz. :kox:

Dokładnie kolego!!! :good:

Zrobiłem coś koło 20kkm po Polsce t4 2,5tdi-102KM,pustym/załadowanym,problemów nie miałem nigdy,sporo jeździłem jeszcze słabszym t4 1,9td-68KM też problemów nie miałem,więc z wyprzedzaniem to nie mam problemów,sporo też jeździłem autami mocniejszymi jak 250KM i zgadnijcie,którymi autami jeździło i wyprzedzało się przyjemniej,tym samym bezpieczniej ? :o

Ale jak ktoś jest sadomaso i lubi się ciągnąć godzinami za tirem to proszę bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś Ty przemądrzały :wallbash:

3 lata prawko i zawodowy driver :D

Jeżdżę 7 lat od małych aut przez busy po ciężarówki i autobusy. Ale to nie ma znaczenia czym i ile km robisz. Robię mnóstwo km a nie uważam się za dobrego kierowcę, bo takich nie ma. Za to mam pokorę i wiem kiedy i jak mogę pocisnąć. Prywatnie teraz użytkuję takie auto i wydaje mi się to rozsądne, że jadąc z kimś na pokładzie dojadę w góry (560 km) w 6 h, a nie jak kiedyś jeździłem w 4. I to nie świadczy o tym jaki to ja jestem kozak, tylko jaki byłem kiedyś głupi. Bo co mi dają te 2h? No pochwale się, że zapier****. Może nie jestem dużo starszy od Ciebie, ale i na Ciebie przyjdzie czas, że zaczniesz dojrzewać i zrozumiesz co jest w życiu ważne.

 

I tak na zakończenie tej głupiej dyskusji dodam, że chyba każdy z nas lubi ......(patrz film na dole) ale im człowiek starszy tym mądrzejszy i nie zależnie ile to km zrobił, bo te Twoje 20 tys jest śmieszne :D . Ja kończę dyskusję i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtassss, uczepiłeś się,bo napisałem,że Insignia w automacie jest wolna(masz manual,więc nie rozumiem napiny,ale ok)...rozumiem,też bym się wkurzył gdyby ktoś obsmarował moje ,za ciężko zarobione pieniądze auto ;) ,bo bądź co bądź Nowa Insignia w więku 24lat na polskie warunki to już coś :-]

560km w 4h?No to ja nigdy nie byłem na tyle nierozsądny,bo daleko mi do bycia kamikaze ;)

20kkm busem,innymi ciut więcej,ale fakt wciąż się uczę,nigdzie nie napisałem,że jestem dobrym kierowcą,jeżdżę spokojnie ,a zapas mocy koi moje nerwy przy wyprzedzaniu kolumny,żebym mógł sobie spokojnie pyrkać złoty dwadzieścia ;)

 

mam zielonego

Z Twojej wypowiedzi,wystarczy tyle :mrgreen:

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....Sorry ale po polsce 560 km w 4 godziny... to kolego musiales....niezle napi...lac.... i nie zatrzymywac sie chyba na siusiu.... ja traske... wieden okolice krakowa okolo 500 km robie srednio w 6 godzin....z czego ponad polowa autostrada....(rekord troche ponizej 5 godzin) ale autostradke robilem prawie caly czas 180-200 i potem tez niezle dawalem....ale sie wyleczylem jak dostalem prawie 2 tysie mandatu....:) szerokosci...a swoja droga insygnia fajne autko tylko ta ''choinka w srodku''mogli troche lepiej rozwizac sprawe tych wszystkich przyciskow.....

 

Pozdrawiam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtassss, Masz 24 lata i tyle sie autobusami i ciezarowkami najezdziles ? przeciez na te kategorie potrzebny jest wiek od powiedzmy 21 czy 23 lata, takze chyba praktyki duzej sie nie da zrobic w rok czy 2, nie to ze mam cos do ciebie ale jakos tak mnie wzielo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez na te kategorie potrzebny jest wiek od powiedzmy 21 czy 23 lata

nie jest potrzebny :)

+1 :good:

 

barteq161

 

A jakbyś kolego czytał ze zrozumieniem to właśnie napisałem, że nie uważam się za dobrego kierowcę mimo większej ilości kilometrów niż 20 tys busem, które współrozmówca przytaczał.

Pozdro :)

 

dan at

to było kiedyś jak byłem głupszy niż jestem teraz.

 

I tak oto z tematu sprężyn i dystansów można nastukać kilka stron kto ile jeździ i jak jeździ. EOT

 

Wróćmy do tego co kto dziś zrobił przy aucie iiiii ja nic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje autko odkąd zima znów wróciła stoi przysypane śniegiem, spojrzałem tylko dziś za okno i stwierdziłem że to nie odpowiedni dzień aby je ruszyć z parkingu hehe, ale w nagrodę że sobie tak sama stoi zasypana dostała zapach cs coronado cherry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.