Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

o MTSie jest tyle opini ile uzytkownikow, jedni mowia ze twardo drudzy ze miekko inni ze w sam raz , jesli chodzi o trwalosc zalezy kto ile jezdzi bo znam osobe co ma gwint MTSa juz ze 2 lata i narazie nic sie z tym zawiasem nie dzialo a znowum ktos na ckpl kiedys pisal ze zestawik mu sie po pol roku zaczol sypac, jesli chodzi o mnie porownywalem w civicu gwint MTSa z KYB AGX i eibach pro kit i to 2 zdecydowanie wygrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ogólnie największy hicior forumowy bmw-sport to gwint AP co druga bmka na nim lata i tak samo jedni się zachwycają,drudzy marudzą tak to jest niestety.

Najlepszy wyborem właśnie są dobre amortyzatory typu bilstein B8,B12 plus springi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem sprężyny -30 h&r i dystanse przód i tył 40 mm. Wyszło meeeeega :D

 

foty foty foty Panie ... gdzie foty ja się pytam :idea:[/quote

 

Już już :) tu na razie po sprężynach, jutro pykne po dystansach :) a daj boże za tydzień na letnich 20" :kox::kox::kox: bo aktualnie 18 na zimę a 18 jakoś ginie w tym aucie i wygląda jak 15

 

przedipo1.jpg

 

przedipo2q.jpg

 

Wstyd takie foty wrzucać na kosmetykę, ale korekta ok 2 tygodnie będzie :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest to max obniżenia. Więcej lub generalnie wymiana kompletu na jakiś gwint byłaby już nieprzyjemna. Na dziurach przestał pływać, na zakrętach nawet nie drgnie, trzyma się idealnie. Jedyny minus to śpiące policjanty, bo jak się szybciej przejedzie to potrafi dobić lekko, ale kwestia przyzwyczajenia.

Wydaje mi się, że jest to taki rozsądny kompromis wygląd/komfort. Polecam naprawdę. Już bym z chęcią założyć letnie fele wrrrrrrr a tu śniegu napadało u mnie ehhh. Wejdzie korekta, wejdą 20" iiiiii spadnie deszcz :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem nieco letnie kółka stalowe:

 

Lewe po cleanerze prawe przed - oba po kąpieli w wannie.

Na to pójdzie Coli 476 - niestety nie mam Hi 1000-a

Różnica mnie powaliła a kółka nigdy tak nie wyglądały :-]

 

04.03.2013+-+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.