Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A nie za wcześnie a lato?

 

Co roku zakładam letnie w pierwszej połowie marca i nigdy nie było problemów...

 

Coś tył niżej niż przód czy tylko tak na zdjęciu?

 

W bagażniku było kilka gratów + pełny bak i jest trochę niżej ale na pusto w barażniku i przy połowie w baku jest równo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto dostalo nowy lakier na tylnia klape nowe koncowki drazkow naprawiony boczek w drzwiach i eibach pro kit

 

bez zdjęć to nie ma co się chwalić :P

 

 

zdjec nie robie bo wstyd takie auto brudne pokazywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię krytykować czyjegoś doboru felg bo wiem ,że nie tak łatwo jest mieć zawsze takie jak się chce ale faktycznie bardzo kiepsko wyglądają te a'la m6 - ogólnie nie lubię takiego malowania na żadnych felgach.

Dla mnie e39 (e38 z resztą też) najlepiej wygląda na tych kołach.

 

egger5-5241776596676741484.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Twojej okolicy, ale u mnie temperatury i śnieg nie sprzyjają letniej gumie. Mimo, że mam strasznie wieśniacki set na zimę to jednak wolę pojeździć po suchym na zimówce niż żeby mnie złapała śnieżyca na letnich gdzieś w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Twojej okolicy, ale u mnie temperatury i śnieg nie sprzyjają letniej gumie. Mimo, że mam strasznie wieśniacki set na zimę to jednak wolę pojeździć po suchym na zimówce niż żeby mnie złapała śnieżyca na letnich gdzieś w trasie.

 

U mnie jak na razie śniegu nie widać, auto jeździ tylko po mieście.... W razie czego zawsze jest jeszcze jakieś inne auto na zimówce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, wiem wiem,ale widocznie zbyt malo argumentow dales przed tym ostatnim slowem :P:P

 

co nie zmienia faktu,ze auto fajne,kolo to kolo - zawsze mozna zmienic,poza tym zima ma wrocic :mrgreen:

 

Dokładnie, koło można zmienić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4,te springi MTSa masz na seryjnym zawieszeniu ? jak tak jak się na tym lata ? :)

 

Kit tj. springi i amory ;) Amory o skróconym skoku i utwardzone, ale tego utwardzenia to nie ma za dużo... ;) Jeździ się dobrze, komfortu jeszcze sporo... do szybszej jazdy mogło by być twardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.