Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

No wreszcie udało mi się odzyskać kilka fotek :evil: zaliczone tankowanie pod korek + wizyta na bezdotyku ;) Zdjęcia robione myjką:

PNS zaraz po aplikacji :

dsc0337q.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Co ciekawe pierwsze kilka godzin nie dawał żadnych oznak życia, mówię "przereklamowany produkt, kurde jednak Evo wziął w łapę " :D 1700km i 72h później:

dsc0344.JPG

 

Uploaded with ImageShack.us

:shock: Absolutnie warte każdej wydanej złotówki, nawet kobita pytała czy może potrzymać lance (bez skojarzeń :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W niedzielę walczyliśmy z bratem z zakupionym Fordem Granadą. Autko kupione za 1000 zł jako dawca silnika V6 2.3L do składanego obecnie Forda Capri '71. Po wyjęciu silnika Grenada idzie na sprzedaż z silnikiem 2,9 Scorpio. No ale do rzeczy:

Pacjent PRZED:

76264042.jpg

Kilka dni później Słońce nad Poznaniem 8-) , Pacjent PO:

25437442.jpg

wiem wiem niewielka różnica :/ ale...ale...czas na wnętrze :dontknow::cry::shock:

54017410.jpg

Poleciało: Shiny Garage Lime APC, Poorboy's Natural Look Dressing i ValetPro Heavy Duty Carpet Cleaner no i mamy tak :kox::kox::kox:

56839733.jpg

Małe 50/50

Przed:

29737521.jpg

Po:

60850896.jpg

no i efekt końcowy: :):-]:D

93715910.jpg

:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj, a wczoraj... i nie przy swoim aucie, ale... :mrgreen:

Cała kabina była mniej więcej w takim stanie jak dach na zdjęciu... ah, ten czerwony akryl :D

Ja się zajmowałem lakierem, a kolega szorował aluminiowe żaluzje :)

Obrazek

 

z Jesionki jesteś? Mam tam rodzinke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, cały myk polega na tym że w momencie włączenia świateł mijania dołączany jest na ok 5 sekund dodatkowy opór przez przekaźnik, aby przy zimnym żarniku nie poszedł duży prąd na starcie (najczęściej to jest właśnie przyczyna palenia sie żarowek, szczególnie tych + xx%). Żarówka włącza sie i świeci przez te 5sek jak tzw. "kaganek" aby włókno sie lekko podgrzało co za tym idzie w momencie przełączenia przekaźnika i podania pełnego napięcia na żarówkę nie ma już tego "strzału" dużego amperażu i ma to teoretycznie wpłynąć pozytywnie na żywotność żarówki.

Mam teraz Tungsram +90%, także w praniu sie okaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b]bbarti[/b] ---- W niedzielę walczyliśmy z bratem z zakupionym Fordem Granadą......

 

Wiem gdzie stoi taka granada tylko w kombi i w wersji Ghia.

Podstodolniak Jadowity :D

Ppdczas moich poszukiwań motocykli po ludziach ją znalazłem, nie odważylem się kupic :)

Za duzo juz stoi do restauracji.

 

 

 

dscn1872wp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.