Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Czarny fiatowski kolor - kup jakiś dobry wypełniacz, będziesz często używał..... :D:P Stilo w 3 drzwiowej budzie dalej wygląda świeżo :good:

 

jako użytkownik czarnego Fiata powiadam Ci że jedynym panaceum jest powłoka kwarcowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czarny fiatowski kolor - kup jakiś dobry wypełniacz, będziesz często używał..... :D:P Stilo w 3 drzwiowej budzie dalej wygląda świeżo :good:

 

jako użytkownik czarnego Fiata powiadam Ci że jedynym panaceum jest powłoka kwarcowa ;)

 

Nie ukrywam, że kusi mnie Z albo SV ale zobaczymy :-]

 

Dzisiaj na szybko opłukałem auto po wczorajszej podróży - i tak po przejechaniu 2 km znowu jest brudne ale na pewno lepiej niż było :good:

 

dsc08083a.jpg

 

dsc08082g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny fiatowski kolor - kup jakiś dobry wypełniacz, będziesz często używał..... :D:P Stilo w 3 drzwiowej budzie dalej wygląda świeżo :good:

 

jako użytkownik czarnego Fiata powiadam Ci że jedynym panaceum jest powłoka kwarcowa ;)

 

Nie ukrywam, że kusi mnie Z albo SV ale zobaczymy :-]

 

Dzisiaj na szybko opłukałem auto po wczorajszej podróży - i tak po przejechaniu 2 km znowu jest brudne ale na pewno lepiej niż było :good:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

mam sentyment do tego auta, bo wygrałem takie z pełnym bakiem na weekend gdy wchodziło do sprzedaży, tylko z benzynowym silnikiem 1,6 o ile dobrze pamiętam i w pięknym niebieskim kolorze... pięknie się nim jeździło !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny fiatowski kolor - kup jakiś dobry wypełniacz, będziesz często używał..... :D:P Stilo w 3 drzwiowej budzie dalej wygląda świeżo :good:

 

jako użytkownik czarnego Fiata powiadam Ci że jedynym panaceum jest powłoka kwarcowa ;)

 

Nie ukrywam, że kusi mnie Z albo SV ale zobaczymy :-]

 

Dzisiaj na szybko opłukałem auto po wczorajszej podróży - i tak po przejechaniu 2 km znowu jest brudne ale na pewno lepiej niż było :good:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

mam sentyment do tego auta, bo wygrałem takie z pełnym bakiem na weekend gdy wchodziło do sprzedaży, tylko z benzynowym silnikiem 1,6 o ile dobrze pamiętam i w pięknym niebieskim kolorze... pięknie się nim jeździło !!

 

No ja dopiero zrobiłem nim ok 180 km i na razie wrażenia super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glorusek, Widzę, że lubisz słowo tragedia. Według mnie Stilo jest dobrym samochodem, miało być lekarstwem na kryzys Fiata, ale się nie udało bo było za drogie. Fiata można łatwo kupić z dobrym wyposażeniem, krajowego i z prawdziwym przebiegiem. Ale jak ktoś ponad funkcjonalność, bardziej ceni sobie inne wartości i woli kupić zajechanego Golfa z Reichu, aby tylko sąsiadowi oko zbielało to jego sprawa.

 

blaszczu, Gratulacje. I zapach choiniki też właściwy. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13,

+1

 

moim zdaniem, jak na tamte czasy stilo było bardzo fajnym autem (3d), wygodne wnętrze, silnik benz. 1,6 (120KM) z tego co pamiętam w cyklu mieszanym spalił mi w granicach 8 litrów a nie oszczędzałem go na autostradzie, dwufunkcyjne wspomaganie kierownicy. fakt że jak na swoją klasę był dość drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to auto odpycha, w dieslu glosne jak diabli, tragiczne wykonczenie wnetrza, ragiczny wyglad 5d, 3d jeszcze by uszlo, no i FIAT tragedia nie lubie takich aut,ale to tlyko moja opinia. :o

 

Wiadomo ile ludzi tyle opinii. Dla mnie Stilo 3D w swojej klasie (porównując Focusa, Astre G, Golfa IV) jest najładniejsze i pomimo wieku wygląda naprawdę atrakcyjnie. Poza tym samochody te są naprawdę niedocenione - mieliśmy parę Fiatów w domu ale trzeba przyznać, że Fiat w Stilo zrobił wielki krok na przód. Poza tym trafiła mi się wersja z tempomatem, panoramicznie otwieranym dachem, klimatyzacją, xenonem, inst. LPG gdzie ciężko u konkurencji znaleźć auto w dobrym stanie a co dopiero z takim wyposażeniem.

 

blaszczu, gratuluję autka, bo na prawdę fajne. Sam bym pewnie nim się interesował, ale jednak miałem za mało funduszy. Może jakieś piękne nie jest, ale również nie odpycha. Ogólnie na plus :good:

 

Dzięki :)

 

glorusek, Widzę, że lubisz słowo tragedia. Według mnie Stilo jest dobrym samochodem, miało być lekarstwem na kryzys Fiata, ale się nie udało bo było za drogie. Fiata można łatwo kupić z dobrym wyposażeniem, krajowego i z prawdziwym przebiegiem. Ale jak ktoś ponad funkcjonalność, bardziej ceni sobie inne wartości i woli kupić zajechanego Golfa z Reichu, aby tylko sąsiadowi oko zbielało to jego sprawa.

 

blaszczu, Gratulacje. I zapach choiniki też właściwy. :song:

 

W 100% zgadzam się z tym co napisałeś piotr13 :good:

 

piotr13,

+1

 

moim zdaniem, jak na tamte czasy stilo było bardzo fajnym autem (3d), wygodne wnętrze, silnik benz. 1,6 (120KM) z tego co pamiętam w cyklu mieszanym spalił mi w granicach 8 litrów a nie oszczędzałem go na autostradzie, dwufunkcyjne wspomaganie kierownicy. fakt że jak na swoją klasę był dość drogi.

 

siwyjac w Stilo były tylko 103 konne wersje. 120 km występowały w Alfach 147 :)

 

Najbardziej póki co i tak cieszy mnie ten daszek :-]

 

dsc08088p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta audica w Danii stała z tego co pamiętam u znajomego, muszę zadzwonić i zapytać jaki tam przebieg miała. Zweryfikujemy z tym co jest obecnie :-]

blaszczu bardzo ładny egzemplarz, oby służył bezawaryjnie. Ja też pochwalę się, zupełnie niespodziewanie jako dupowóz do garażu zajechałą astra III 1.7 diesel. Gość brał nówkę focusa z salonu i tego oddał za śmieszne pieniądzę, grzech było nie wziąć. Całe 80ps ale pali 6l/100km :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej póki co i tak cieszy mnie ten daszek

bo mniej do korekcji :lol:

 

ale wygląda super, peugeoty też są w wersji ze szklanym dachem, baaardzo mi się to podoba, a auto ogólnie super :good: no i instalacja LPG też niczego sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej póki co i tak cieszy mnie ten daszek

bo mniej do korekcji :lol:

 

ale wygląda super, peugeoty też są w wersji ze szklanym dachem, baaardzo mi się to podoba, a auto ogólnie super :good: no i instalacja LPG też niczego sobie

 

Eee tam mniej do korekcji - będą fajnie kropelki spierniczały jak się NW nałoży :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zawsze przed jakimkolwiek pracami przy felgach przez pana Mietka wylizujemy felgi,jeżeli ktoś ma na nich jeszcze lakier w sensownym stanie. Tak samo ciężarki, przy wyważaniu zdejmujmemy sami za wczasu w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.