Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na auto w dzień zapalają się dzienne, czyli te środkowe.

 

Po zmierzchu zostając na Auto zapala się xenon i postojówki, te małe, które są razem z kierunkami pod xenonem.

 

Można samemu włączyć na 0 czyli tylko dzienne, można dać ciągle na xenon i można dać tylko same postojówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś stałem się posiadaczem nowej fury ;) No dobra używanej i póki co banan z mordki nie znika :good:

 

Mam wrażenie że nowo kupione auto cieszy i pobudza niezależnie czy jest to stary wartburg czy "brand new" porsche :D

 

PS> Dawaj foty, zobaczymy czy dużo :ad: przed tobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś stałem się posiadaczem nowej fury ;) No dobra używanej i póki co banan z mordki nie znika :good:

 

Mam wrażenie że nowo kupione auto cieszy i pobudza niezależnie czy jest to stary wartburg czy "brand new" porsche :D

 

PS> Dawaj foty, zobaczymy czy dużo :ad: przed tobą...

 

Ja banana mam już którąś godzinę :)

 

Krótko o samochodzie - Fiat Stilo 1.8 16v z sekwencyjną instalacją LPG Prins. Wyposażenie m.in. panoramicznie otwierany dach, xenon, tempomat, 6xAirBag, klimatyzacja i inne. Kolor czarny metalic więc już nie mogę się doczekać wiosny :ad:

 

Parę fotek cykniętych po trasie pod blokiem na szybko - sesja na odpowiednim poziomie będzie w swoim czasie :)

 

dsc08075q.jpg

 

dsc08081v.jpg

 

dsc08070s.jpg

 

Póki co jestem bardzo zadowolony z zakupu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dach już mi się podoba.... czekam na Foto Detailing Story :-]

 

A ja wypiłem browara i stwierdziłem, że wiosna się zbliża i pora wyprać letnie dywaniki.... w pralce :evil: Właśnie się odwirowują

 

Relacja będzie a przy aucie naprawdę jest co robić - szczególnie we wnętrzu ;) Kurde trzeba będzie nałożyć NW na dach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.