Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj bezdotyk, DG rinsless i VP CB

Dziś odkurzanie wnętrza, plastiki umyte VP Interior APC, szyby Megs Glass Cleaner i na deser PB Natural Look - i jakoś tak przyjemnie po wejściu do garażu wygląda... szkoda że tylko do pierwszego wyjazdu... błoto, śnieg, deszcz, śnieg, błoto i tak wkoło Macieju...

 

EDIT: no i zapomniałbym... dziś fiacina oddana do mechanika więc mimo aury by wstydu nie było to VP NSF i mycie SG PG... i jakoś wyglądała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WKOŃCU !

 

A6 umyte na 2 wiadra, odkurzone, wysprzątane i wkońcu wygląda jak powinno :kox:

Jeszcze tylko szybki od wewnątrz i będzie lux :good: Do wiosny musi starczyć.

Do tego FK1000p nakładany 29.08.2012 ma się świetnie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik, A myslalem ze nie da rady z zimowymi warunkami

 

Parafrazując biblijną przypowieść:

 

Dwóch ludzi nawoskowało swoje samochody. Jeden z nich oczyścił lakier IPĄ lub glazem a nawoskował auto zimowym woskiem, gdy przyszły kataklizmy (wichury i deszcze) jego fundamenty nie były dość mocne i nie było śladu po wosku. Drugi zaś człowiek przygotował powierzchnię lakieru glinką i HDC by na to położyć "letniego" Zymol-a, a gdy nadeszły wichury i deszcze jego wosk wytrzymał i pozostał nienaruszony.

 

Jaki z tego morał?

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z tfelkiem osiągneliśmy dzisiaj kolejny stopień wtajemniczenia w zdejmowaniu zderzaka w Leonie ;):D

 

To na mieście możemy iść zdejmować zderzaki :

 

gratulacje :good: ja niestety nie mogłam dzisiaj podjechać, bo pomagałam dziadkom :/

 

Jak to sie mówi ... życie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.