Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Przód ze 3cm w górę i jest spoko :good:

 

Czemu maska tak odstaje?

 

Maska odstaje bo jest otwarta, tylko przymknięta, co chwilę coś kombinuje więc nie będę trzaskał nią cały czas ;)

 

A co podniesienia auta to raczej niemożliwe :mrgreen: Chciałbym jeszcze urwać 0,5-1cm... zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No może nie 3, ale z 1,5-2. Moim zdaniem jak już błotnik zaczyna zasłaniać oponę to kojarzy mi się z zepsutym samochodem, jakby ktoś wyjął zawieszenie i koło opierało się na nadkolu :P

Po prostu nie gra mi schowane koło u góry, a po bokach taka przerwa.

 

Tak jest moim zdaniem optymalnie. Ewentualnie jakiś dystans 2-3cm

rims_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie wrzucić cytat:

 

"Go Hard or Go Home... tutaj nikt nie jara się springami Eibacha -40 i oponą 205/45, tutaj tnie sie kolektory na części i składa na nowo żeby urwać jeszcze pół centa, nikt Ci za ori cup holder prosto z japonii nie przybije piątki, ale za 2cm nad ziemią i koło zgrane z budą na piczy kłak każdy może Ci obiecać imprezę "aż do porzygu" to sie albo kocha, albo nienawidzi - wyjście "tak tylko troche" nie jest żadnym wyjściem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, czym malowałeś zaciski, pędzel czy spray?

 

Pędzel ( ten zestaw z MOTIPa ), jakoś spray do mnie nie przemawia bo żeby na aucie malować trzeba wszystko okleić taśmą a jak już miałbym demontować to wolę proszkowo pomalować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie wrzucić cytat:

 

"Go Hard or Go Home... tutaj nikt nie jara się springami Eibacha -40 i oponą 205/45, tutaj tnie sie kolektory na części i składa na nowo żeby urwać jeszcze pół centa, nikt Ci za ori cup holder prosto z japonii nie przybije piątki, ale za 2cm nad ziemią i koło zgrane z budą na piczy kłak każdy może Ci obiecać imprezę "aż do porzygu" to sie albo kocha, albo nienawidzi - wyjście "tak tylko troche" nie jest żadnym wyjściem."

 

zdjecie,600,134720,20100925,zuk-lowrider.jpg

 

Tu gość też poszedł hard ;)

 

Oczywiście ważne, żeby właściciel był zadowolony.

Ja jestem prosty chłop i zwyczajnie nie rozumiem sportowych bajerów, zwiększania mocy, jeśli jeździ się wolno i w ogóle z tego nie korzysta. To jak założyć prezerwatywę i iść na frytki :P

 

Oczywiście bez żadnej ofensywy do Gracjana, bo klękam do fury i jej stanu, ale uważam, że to co najpiękniejsze w tym samochodzie, czyli wrażenia z szybkiej jazdy gdzieś umyka.

 

Jak robić show to w tym kierunku:

1971-Dodge-Challenger-RT-Muscle-Car-By-Modern-Muscle-Raised-Hood-1024x768.jpg

 

Tak przynajmniej ja to widzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, czyżby jakieś kuku na tylnym zderzaku się pojawiło, tak mniej więcej na środku?

 

Pięknie się to Twoje S4 prezentuje.

 

Podobno do lakierowania zacisków całkiem nieźle nadaje się lakier Foliatec. Sam będę na wiosnę machał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, czyżby jakieś kuku na tylnym zderzaku się pojawiło, tak mniej więcej na środku?

 

Pięknie się to Twoje S4 prezentuje.

 

Podobno do lakierowania zacisków całkiem nieźle nadaje się lakier Foliatec. Sam będę na wiosnę machał.

 

To "kuku" już jest od czasu zakupu auta... Ktoś musiał coś ciężkiego wsadzać do bagażnika i coś mu nie "pykło" :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie wrzucić cytat:

 

"Go Hard or Go Home... tutaj nikt nie jara się springami Eibacha -40 i oponą 205/45, tutaj tnie sie kolektory na części i składa na nowo żeby urwać jeszcze pół centa, nikt Ci za ori cup holder prosto z japonii nie przybije piątki, ale za 2cm nad ziemią i koło zgrane z budą na piczy kłak każdy może Ci obiecać imprezę "aż do porzygu" to sie albo kocha, albo nienawidzi - wyjście "tak tylko troche" nie jest żadnym wyjściem."

Co to ma wspólnego z s4, które z gleba na 2 palce pod miska zimuje w garażu? Co bliżej go home :acute: co te amerykańskie fora robią z ludźmi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkońcu umyłem auto (od początku grudnia nie myte :P, ale odpowiednio przygotowane) ale żeby nie było, na dwia wiaderka z szamponem Shiny Garage, osuszone Fluffy'm, przetarte Angelwax QED (którego dostałem w prezencie od Mr.Cleaner :D ), elementy skórzane przeczyszczone Angelwax Heaven For Leather (również od Cleaner'a ) i plastiki naSpritz'owane AF. Od razu lepiej się jeździ :D

Angelem jestem mile zaskoczony,całkiem dobry efekt zrobił i jeden i drugi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody a dlaczego ja nie dostałem QEDa w prezencie ?? kurde !!

 

ja też zaliczyłem dziś bezdotyk, ale w wersji partyzanckiej, pomiędzy zakupami...

jakoś szybko myjnia przy Tesco połyka kasę no i proszku nie mają ale trzeba było syf na szybko zmyć więc nie marudziłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dostałem QD, Bilberry i do skóry ,myślałem ze wszyscy to samo dostali :o .

QD mam od nich cały to próbkę mogę Ci dać.

 

chętnie przygarnę i się odwdzięczę czymś z mojego arsenału, ja dostałem pianę, do felg i skóry... kurde mogłem zalukać do innych torebek i podmienić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac a tego to ja nie wiem :P To co ja dostałem to będzie wszystko używane, dod. jeszcze jest piana :D (coś czuję że na wiosnę będą kolejne zakupy) Ale muszę te próbki do czegoś innego przelać, bo po trzech pryśnięciach atomizery przestały działać heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.