Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wreszcie znalazłem czas, żeby choć trochę ogarnąć Bandziora. Pierwsze i ostatnie czyszczenie wnętrza miało miejsce w czerwcu 2011r. Od tamtej pory samochód "zrobił" aż 502km. Niby nie było tragedii w środku, niby tylko odkurzanie, czyszczenie plastików i szyb, a jednak dniówka zeszła :kox:

Jeśli jutro pogoda dopisze, to wreszcie go umyję, bo zimuje w garażu taki brudny, ubłocony... :/

 

p1291590.jpg

 

p1291594.jpg

 

p1291596.jpg

 

p1291597.jpg

 

p1291598.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegoniłem w końcu padło na szybszej trasie. Wnioski takie, że przewody podciśnienia do wymiany bo twardnieje momentami pedał hamulca i dziwne zachowania turbosprężarki włącznie z jednym notlaufem. Tak więc kolejne "drobne" wydatki...

A i byłbym zapomniał... Zatankowałem wachy do pełna za 5,43 PLN/L. pierwszy raz od dłuższego czasu poniżej 300 zeta bak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz pewnie grucha do "rozruszania", a hamulców w tym aucie niestety nie ma tzn. są ale na 3-4 hamowania

Grucha i VNT jest OK. Turbo regenerowane 8000km temu i dbam bardziej niż o siebie. Pompa podciśnienia wymieniana 12000km temu. Dziwne jest to, że jak poruszałem na postoju przewodami to wszystko wróciło do normy... na chwilę. Podejrzewam jakiegoś gryzonia który gdzieś, w bliżej nieokreślonym miejscu ostrzył sobie ząbki, zanim obwiesiłem silnik odstraszaczami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.