Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

GracjanS4, Dobry patent ;) ten regał po prawej to z Leroy'a ? Stabiliny jest w miarę ?

 

Regał nie wiem skąd :dontknow: Stabilny ale na wszelki wypadek przykręcony do ściany, jeśli chodzi o mnie to ma jeden minus, nie jest na skręcany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do regałów to akurat w Selgrosie w "Gorącej ofercie weekendowej" 18-20 stycznia są takie regały 180 (W) x 120 (S) x 45 (G), 5 półek, każda po 250 kg nośności, za 134,07 brutto.

Standardowy 180 (W) x 90 (S) x 40 (G), 5 półek, każda po 170 kg nośności jest za 98,28 (oferta od 15.01 do 28.01)

Ja mam takie na 90 szerokości dwa złączone w "L" w piwnicy i są niezastąpione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

machar02, sam latałem vectra A jakieś 7 lat i gdyby nie postępujący rozkład blach na stan lotno rdzawy to pewnie bym jeździł dalej bo skubany tylko raz mnie się popsuł ... o sorry zapomniałem, że przed sprzedażą padła mi pompą wody więc łączńie dwa razy ... a tak to lałem PB + LPG, olej wymieniałem i jeździłem ...

Chciałem taka celinkę sobie sprawić jako auto na weekend ale trochę kasiuta mi się rozjechała i nie ma za co :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh historia mojej calibry jest dluga i burzliwa... Po prostu zaczal sie konczyc drugi silnik, blacha do roboty praktycznie cala, co ciekawe poszla po 2 latach za tyle samo za ile ja kupilem, ale to co w nia wsadzilem to nie licze bo mysle ze 5 cyferek by bylo.... Mlody, glupi i napalony na nia bylem, do tego stopnia ze nie zauwazylem ze z wydechu pluje olejem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.