Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Początki przygotowań do wiosny. Trochę wcześnie, ale przynajmniej później odpadnie mi walka z felgami pod blokiem.

 

 

Obrazek

Obrazek

 

BYŁO:

Obrazek

 

JEST:

Obrazek

 

Koła umyte domowymi sposobami, opony przejechane jakimś preparatem do opon (firmy nie pamiętam, nalepka zerwana) a felgi przejechane woskiem. Preparaty użyte takie a nie inne bo i tak felgi idą na wyważanie więc się usmarują brudnymi rękoma osoby, która będzie to robiła.

Ja rozumiem,miłość do samochodu itp.ale koła na sofe(czy jak to tam się zwie) :shock:

BTW.bardzo fajny wzór kółek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początki przygotowań do wiosny. Trochę wcześnie, ale przynajmniej później odpadnie mi walka z felgami pod blokiem.

 

 

Obrazek

Obrazek

 

BYŁO:

Obrazek

 

JEST:

Obrazek

 

Koła umyte domowymi sposobami, opony przejechane jakimś preparatem do opon (firmy nie pamiętam, nalepka zerwana) a felgi przejechane woskiem. Preparaty użyte takie a nie inne bo i tak felgi idą na wyważanie więc się usmarują brudnymi rękoma osoby, która będzie to robiła.

Ja rozumiem,miłość do samochodu itp.ale koła na sofe(czy jak to tam się zwie) :shock:

BTW.bardzo fajny wzór kółek :good:

 

opony tez myte do żywego, czystsze niż nówki, dlatego nie szkoda mi łóżka by postawić je na nim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kamilgt to przecież ma wersję amerykańska tego syfika,to rozwiązanie jest ori i powinno przejść u niebieskich :o

chyba że się mylę...

bo dzisiaj i tak zależy na kogo się trafi :roll:

 

Nie ma znaczenia gdzie auto kupione ... u nas nie można poruszać się z obrysówkami ... i nie tylko niebieski może się przyczepić ale i na stacji diagnostycznej może być problem ...

 

Edit: nie zauważyłem, że Franek już napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowym włączniku

jak w sensie?

Bo w sumie zainteresowany jestem tematem.

 

to rozwiązanie jest ori i powinno przejść u niebieskich

Nie, jest to niezgodne z polskimi przepisami.

 

Założyć jakiś dodatkowy włącznik/wyłącznik, którym w razie "W" będzie można szybko wyłączyć kierunki... przegląd, kontrole, miejsca "nielegalnych zgromadzeń ludzi", często nawiedzanych przez organy ścigania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, Dzieki, zamontuje to na wiosne na tzw. mordy, żeby to szybko zdemonotować. Jak nie będą bardzo jasno świecić to się nie połapią chyba. :oops:

 

Gliniarze szukają teraz takich pierdół jak ciemne szyby, wystające koła, świecący kierunek itd bo łatwo to zweryfikować...

 

Masz zadbane auto a świeci Ci kierunek to zabiorą dowód i jeszcze mandatem za coś dowalą a to że dziadek jedzie maluchem 40km/h na autostradzie to jest przykładem i go pochwalą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, Niewiele mogę powiedzieć, nie mam porównania do PlastiDipa, pierwszy raz używałem tego typu środka. Samo malowanie raczej bez problemów, dysza lubi pluć kropkami farby (mimo tego, że puszka stała cały dzień w temperaturze pokojowej),ale niczemu to nie szkodzi bo po wyschnięciu jest gładko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladne mycie i polish astry :-) ale humor mi zepsula ilosc lakieru w niektorych miejscach.... Ponizej 80 mikronow... Co ciekawe w mojej bertonie wneki chyba maja bezbarwny... Maja 97 mikronow....musze sprawdzic w jakiejs innej z ori lakierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu wolny wieczór, także szybka decyzja i sruu na bezdotyk :D

zdjęcia niestety tylko po i tylko telefonem.

na karoserie poszło angelwax fastfoam z glorii, a na felgi angelwax bilberry + pędzelek/szczotka daytona

iqehMl.jpg

rym0Ul.jpg

całkiem ładnie się domyło.

 

Nowa dziupla już czynna, więc wjazd do środka i jedziemy dalej z tematem :-]

Na opony poszło zymol tyre, wszystkie uszczelki przesmarowane SV seal feed, szyby zew/wew umyte SV crystal

dDrQKl.jpg

4hm6Hl.jpg

6gOuzl.jpg

LhnBXl.jpg

cBXJtl.jpg

 

Na koniec wnętrze odświeżone SV quick interior finish i dzień można uznać za zakończony ;)

xYadwl.jpg

boPQol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.