Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Autko umyte, ale wiało tak, że prawie zwiewało rękawice z rąk :D

Z racji tego, że garaż tylko na godzinę był wolny poszło na szybko

Szampon Turtle Wax Platinum Series Car Wash - kiepsko się pieni - nic się nie pieni :? poślizg w porównaniu do MEGUIARS GOLD CLASS wypada gorzej.

Po osuszeniu na lakier wygrany w fejsbukowym konkursie poszedł Shiny Garage QD Almond

Nawet fajny efekt.

na opony żel Sonax - -poprzednia aplikacja trzymała ponad miesiąc :shock:

Wewnątrz odkurzanko i PB NL na plastiki.

Szyby nic specjalnego to akurat miałem po ręką Tenzi Top Glass.

.

59442aa526fe9_Zdjcie-0033.jpg.28bd733f4f559b3fddcae61cd26369e7.jpg

59442aa53aaad_Zdjcie-0034.jpg.b27fc6eb6beae5c4f291b0a5402480e5.jpg

59442aa5496bc_Zdjcie-0035.jpg.5ab6be98238250374ef40f77883c3753.jpg

59442aa557396_Zdjcie-0036.jpg.d6d6a7e2f24b70a86592f51d010daa72.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przez przypadek nawoskowałem auto :P

 

jak co sobotę umyłem a, że świeciło słońce to stwierdziłem, że nałożę na połowę maski Carbona - tak na próbę, pierwszy raz ... no i zanim się obejrzałem miałem już nawoskowany cały samochód :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zabieram sie za korekte i woskowanie w 206 po ostatniej kolizji czyli po blacharce i lakierowanku :P Przy okazji pranie środka, komory silnika i takie tam :)

PS oby nie skończyło sie jak ostatnio tzn dwa dni po korekcie i podwójnej warstwie Z Glasur było buuumm :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpoczalem nierowna walke z ruda we wnece kola zapasowego. Na wiertarce poszly wlosy murzyna ktorymi udalo mi sie sciachac dosyc duzo, potem polozylem dwie warstwy brunoxa i...dzien sie skonczyl ;) Czekam az wszystko ladnie wyschnie i bedzie podklad wytrawiajacy dodatkowo i nie wiem co albo baranek albo akryl. W miedzyczasie zgrubsza odkurzylem sobie srodek ;) Jak poloze welne na sufit w garazu, zrobi mi sie troche miejsca wtedy auto pojdzie na kobylki i zajme sie nadkolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły ściągać fot, ale:

- wyprałem boczki

- wyprałem tylna kanape

- fotele przetarłem morką szmatą

- plastiki APC

- dywany odkurzanie

- bagażnik do blachy + odkurzanie + zabezpieczanie

- zaprawki rdzewek

- mycie silnika

- na koniec zalałem sobie podłoge pasażera więc - dywan pasażera out + suszenie farelką od godziny... Wody na podłodze było "na dwa palce". :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, U Cb w Civicu masz obrysówki realizowane za pomocą kierunkowskazów ? Jak dokładnie to działa, masz żarówkę na 2-włókna i jedna to postojówki a druga to kierunek ? Chciałem zrobić u siebie w Seju, ale znalezienie oryginalnych kierunkowskazów od Seja z wersji amerykańskiej jest prawie nie wykonalne. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, Czyli jedno włókno świeci się cały czas ( pełną mocą ? ) a drugi zapala się przy kerunkowsazie ? Jescze ostatnie pytanie nie masz problemu z niebieskimi ? :evil:

 

Pewnie 5W świeci cały czas a 21 przy użyciu kierunku... Dowód leci przy spotkaniu z "władzą"... warto pomyśleć o dodatkowym włączniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, no ale nawet jak opowie im się bajkę o amerykańskiej wersji ? :kox:

 

Pewnie zależy na kogo trafisz, jak na upierdliwego ( ja już kilka kontroli miałem i jeszcze nigdy na miłego nie trafiłem :mrgreen: ) to tak czy siak masz po dowodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początki przygotowań do wiosny. Trochę wcześnie, ale przynajmniej później odpadnie mi walka z felgami pod blokiem.

 

 

pict0040fj.jpg

pict0042m.jpg

 

BYŁO:

dsc0080yg.jpg

 

JEST:

dsc0082rs.jpg

 

Koła umyte domowymi sposobami, opony przejechane jakimś preparatem do opon (firmy nie pamiętam, nalepka zerwana) a felgi przejechane woskiem. Preparaty użyte takie a nie inne bo i tak felgi idą na wyważanie więc się usmarują brudnymi rękoma osoby, która będzie to robiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.