Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie łapie w kryteria

 

Wyczerpuję praktycznie w pełni definincję "słoika", a blachy WWL i z innych ościennych powiatów są jednymi z bardziej "ulubionych" wśród tych co są "od powstania" :D , całe szczęscie że chociaż RS "na leasingu" i można bez stresu szpanować na mieście :lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gruby_RS, Jak uraziłem to przepraszam, chodziło mi o zachowanie. Do przyjezdnych nic nie mam, ale niech się zachwoują. Sytuacja z dzisiaj na światłach stoi BMW w środku 2 łębków, po chwili śmieci za okno, miejscowy nie, LLU. Ale prawda taka, że buractwo jest wszędzie. Jak uraziłem kogokolwiek to jeszcze raz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z dzisiaj na światłach stoi BMW w środku 2 łębków, po chwili śmieci za okno, miejscowy nie, LLU. Ale prawda taka, że buractwo jest wszędzie. Jak uraziłem kogokolwiek to jeszcze raz przepraszam.

 

tak jest wszędzie i nie zależnie od blach na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ino lekko alergio momy na auta z tablicami SO i SD...

 

My w SO po prostu "za granicę" nie zaglądamy jak nie musimy, czasami jakieś dary charytatywne wyślemy, jakieś biedne dziecko adoptujemy, paczkę na święta się wyśle.... :evil:8-):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ręcznym nie jeżdżę, mam napęd na tył :P walę sobie boki, jak bezpieczeństwo pozwala - odpowiedzialnie.

 

"Słoiki" czasami muszą wyjechać z "Końskich", bo nie ma gdzie pracować - koniec pieśni.

 

I jeszcze pogodzę was: normalnie było tak, że w Końskich - skąd pochodzę, było dużo więcej śniegu, a ostatnio to w centralnej Polsce jest więcej (ze dwa - trzy lata).

Oraz: z 15 lat temu co tydzien jeździłem do Gliwic, tam było duuużo mniej śniegu niż w Końskich :P prawie jak na Mazowszu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ino lekko alergio momy na auta z tablicami SO i SD...

 

My w SO po prostu "za granicę" nie zaglądamy jak nie musimy, czasami jakieś dary charytatywne wyślemy, jakieś biedne dziecko adoptujemy, paczkę na święta się wyśle.... :evil:8-):D

 

no z tym dzieckiem to ostatnio chyba na odwrót, w końcu Kaśka W. z Sosnowca jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ręcznym nie jeżdżę, mam napęd na tył :P walę sobie boki, jak bezpieczeństwo pozwala - odpowiedzialnie.

 

"Słoiki" czasami muszą wyjechać z "Końskich", bo nie ma gdzie pracować - koniec pieśni.

 

I jeszcze pogodzę was: normalnie było tak, że w Końskich - skąd pochodzę, było dużo więcej śniegu, a ostatnio to w centralnej Polsce jest więcej (ze dwa - trzy lata).

Oraz: z 15 lat temu co tydzien jeździłem do Gliwic, tam było duuużo mniej śniegu niż w Końskich :P prawie jak na Mazowszu :lol:

 

jeździłeś na giełdę do sośnicy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.