Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Swoop, ale widać spod śniegu, że Mazda brudna na zderzaku :kox::song::song:

 

[ Dodano: 19 Grudzień 2012, 18:47 ]

Oby było tak jak najdłużej :mrgreen:

:evil::evil::good:

 

GracjanS4, a słyszałem, że i "Stolyca" cała zasypana..., łoj jaka szkoda... :-]:-]:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, ale widać spod śniegu, że Mazda brudna na zderzaku :kox::song::song:

 

[ Dodano: 19 Grudzień 2012, 18:47 ]

Oby było tak jak najdłużej :mrgreen:

:evil::evil::good:

 

GracjanS4, a słyszałem, że i "Stolyca" cała zasypana..., łoj jaks szkoda... :-]:-]:lol::lol:

 

No też coś mi się obiło o uszy :evil::lol::lol::lol:

 

Każdego szkoda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, ale widać spod śniegu, że Mazda brudna na zderzaku :kox::song::song:

 

[ Dodano: 19 Grudzień 2012, 18:47 ]

Oby było tak jak najdłużej :mrgreen:

:evil::evil::good:

 

GracjanS4, a słyszałem, że i "Stolyca" cała zasypana..., łoj jaks szkoda... :-]:-]:lol::lol:

 

No też coś mi się obiło o uszy :evil::lol::lol::lol:

 

Każdego szkoda :mrgreen:

 

ej panowie nie ładnie tak się nabijać z cudzego nieszczęścia... :evil:8-)

 

ja bym chciał tak z 10cm śniegu, bo młoda w domu siedzi i miałczy a tak bym ją na sankach przegonił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stolica trochę zasypana ale ten co umie jeździć to w śnieg jest ideałem. jak dla mnie jak by nie sypali dróg to by sie okazało kto umie jeździć a kto jest mistrzem prostej... :lol:

u nas sypią jedynie piaskiem :evil: zapraszam tych, którzy nie boją się aut wyjeżdżających w pełnym ślizgu z podporządkowanej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, ja nie mówię o tych co się bawią, tylko ludziach nieświadomych lodowiska na ulicach. Chociaż z drugiej strony, dwie stłuczki na odcinku 1km uważam za dobry wynik :D

PS

w C4 ręczny jest elektryczny i łapie na przód :cry: więc nie ma zabawy...może to i dobrze, bo jak wczoraj gość w golfie załapał podczas zabawy na rondzie krawężnik w koło to pewnie do śmiechu mu nie było :D a ja nawet cieszyłem się z aktywnego ESP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, ja nie mówię o tych co się bawią, tylko ludziach nieświadomych lodowiska na ulicach. Chociaż z drugiej strony, dwie stłuczki na odcinku 1km uważam za dobry wynik :D

PS

w C4 ręczny jest elektryczny i łapie na przód :cry: więc nie ma zabawy...może to i dobrze, bo jak wczoraj gość w golfie załapał podczas zabawy na rondzie krawężnik w koło to pewnie do śmiechu mu nie było :D a ja nawet cieszyłem się z aktywnego ESP.

 

kurde nie wiedziałem, że w pikaczu ręczny jest na przód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegów z okolic "stolycy" uprasza się o nie przekolorowywanie sytuacji... macie śnieg i macie przeje.ane :mrgreen: Nie gadajcie tu o ręcznym bo i tak się sami pocieszacie tylko - to typowe robienie dobrej miny do złej gry :-]:-]:kox::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegów z okolic "stolycy" uprasza się o nie przekolorowywanie sytuacji... macie śnieg i macie przeje.ane :mrgreen: Nie gadajcie tu o ręcznym bo i tak się sami pocieszacie :-]:-]:kox::lol:

 

oooo odezwał się mieszkaniec najdalej na południe wysuniętej dzielnicy warszawy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luuuuz !! :good:

:good::good::good:

...ale kolegom z "centralnej polski" zawsze troszkę podokuczać wspólnie można :-]:-]:D:D:D

 

 

a to tak !!

tam stan klęski żywiołowej ogłaszają jak jest 1,5cm śniegu na chodniku :lol:

 

zaraz dostaniemy bana od modów z "centralnej polski" :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pół Warszawy to nie Warszawa, tylko "słoiki"

 

zaczyna się :evil: , więc ja pierwszy: oby Was tam zasypało tak, że bez przeprwawowego Defendera nie da rady.... :P:P:P

 

ooo a ja myślałem, że pisząc "słoiki" pije do nas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.