Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nic mi po allegro, używki to strach bo równie dobrze trafie na takie jak mam teraz a zamienniki są takiej jakości że wszystko będzie spasowane jakby składał to Stevie Wonder. Zostaje ASO czy inny Inter Cars :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nic mi po allegro, używki to strach bo równie dobrze trafie na takie jak mam teraz a zamienniki są takiej jakości że wszystko będzie spasowane jakby składał to Stevie Wonder. Zostaje ASO czy inny Inter Cars :idea:

http://allegro.pl/seat-toledo-leon-98-r ... 08499.html

http://allegro.pl/seat-leon-lampa-przed ... 48454.html

 

flaszkę proszę wysłać pocztą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, iż nie dorobiłem się jeszcze wosku typowo zimowego, to...

*proszek na bezdotyku+płukanie (łącznie z podwoziem)

 

dalej:

* ipa na wewn. część szyby czołowej + płyn do szyb + na połowę testowo antypara

* boczne szyby wewn. ogarnięte jak powyżej

* przednie lampy ipa+płyn do szyb+NW od Autoland'u, która dzielnie spisuje się na bocznych szybach ok. 2 miesięcy :good:

* odkurzanie

* kokpit ogarnięty APC od SG 1:10 +pędzelek + na to dressing matowy

* profilaktycznie przesmarowane uszczelki tylnej klapy środkiem od Autoland'u,

który na uszczelkach przednich drzwi spełnia swoje zadanie

* ipa+płyn do szyb+antypara na szybkę od licznika

* "wyświetlacz" radia ipa+płyn do szyb

* zalany zimowy płyn do sprysków Sonax

* wyciągnięte gumowe wkładki z różnych schowków,

które jutro ogarnę APC

 

Dodatkowo dotarły skrobaczki "Murska" - może w końcu zacznę skrobać szyby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj w Kijance ogarnąłem wnętrze (szyby, deska umyta małym stężeniem APC, odkurzanie i wymycie gumowych dywanów). Ogarnąłem także komorę silnika, ponieważ zdaje mi się, że przychodzi tam jakiś gość czasami. Muszę mieć pewność, że coś tam czasami jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamp na aledrogo nie kupię nigdy, choćby kosztowała 59 złotych i napis Valeo, nowa, pierwszy montaż itd był wypalony różowym laserem - "rynek" przerabiałem przy Pumie, zwrot kasy dopiero po mojej wzmiance o zgłoszeniu na Policję.

 

Evo jak masz zamiar Leonem jeszcze pojeździć to IMO tylko fabryczne.

 

btw w temacie części to taki przykłd - linka sprzęgła do Berlingo, fabryczna z ASO, okazała się droższa od alegrowej chińszczyzny o 30 zł... czasami warto przedzwonić i zapytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Podróbki przednich lamp Valeo ? Nie za bardzo rozumiem bo chyba na DEPO nie nakleili Valeo

 

 

Niby nie, tylko o ile te z pierwszego linka maja cene rynkową, to nie bardzo widzę powód dla którego chodliwy towar jakim jest ori lampa do Leona 1M sprzedawać za 230 zł :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie, tylko o ile te z pierwszego linka maja cene rynkową, to nie bardzo widzę powód dla którego chodliwy towar jakim jest ori lampa do Leona 1M sprzedawać za 230 zł :idea:

Ktoś kiedyś kupił na zapas i teraz chce się pozbyć. Takie oryginalne lampy valeo, hella nowe z drugiej ręki rzadko się zdarzają, ja bym zaryzykował. Ile kosztuje taka lampa w ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem trochę 316i ;) Delikatny one step s17, następnie AF Rejevunate i na to wszystko AF Temptation, po nocce w garażu przetarte AF Finale. Na oponkach Traditional Dressing a na plasticzkach Dionizus. W środku Natural Look a skórki przetarte Zymolowym Leather Cleanaerem.

 

imgp9466u.jpg

imgp9484.jpg

imgp9539b.jpg

imgp9533.jpg

imgp9536.jpg

imgp9551.jpg

imgp9553w.jpg

imgp9555.jpg

imgp9557.jpg

imgp9558.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.