Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie przy samochodzie, ale myślę, że się przyda i do samochodu :)

Ostatnio przeglądając allegro trafiłem na szczotki VIKAN z darmową wysyłką, więc kupiłem po jednej dla każdego domownika :D Zawsze przy zakupach na allegro przeglądam pozostałe przedmioty sprzedającego i trafiłem na produkt TENZI ANTYSTAT. Cena była super, bo 13zł za litr, więc wziąłem na próbę jedną butelkę ;)

t-46-Antystat-001s.jpg.thumb_137x400.jpg

 

Opis producenta:

Płyn antyelektrostatyczny. Uniwersalny preparat antystatyczny. Niezastąpiony w domu, w samochodzie, na stanowisku pracy. Rozprasza nagromadzone ładunki elektrostatyczne oraz zapobiega ich ponownemu gromadzeniu się. Eliminuje nieprzyjemne, a nawet groźne dla zdrowia wyładowania. Bardzo wydajny, nie wymaga spłukiwania. Pielęgnuje, ogranicza w dużym stopniu odkładanie się brudu, kurzu, roztoczy. Korzystnie działa na środowisko i ludzi. Bezpieczny dla otoczenia. Biodegradowalny.

 

Mam ogromny problem z kurzem w samochodzie i pokoju, więc teoretycznie powinien mi pomóc :dontknow::dontknow:

 

Pyk Pyk i 50/50 na półce :-]

20121213977.jpg

 

Od siebie dodam, że zapach jest przyjemny i nie nabłyszcza mebli. Zobaczę po tygodniu czy będzie jakaś różnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja dzisiaj nie zatankowałem, bo nie dało się otworzyć tak zamarzł zawias, możliwe że po ostatnim myciu :/ Późnij psikałem WD, ale nie puściło...

miałem kiedyś podobnie w Clio II...w zawias wstrzyknąłem kilka kropel płynu hamulcowego...problem już się nie pojawił, aczkolwiek wszystko zależy od konstrukcji zawiasu. Z płynem trzeba uważać bo ponoć nie ma dobrego wpływu na lakier ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczken16, kawal dobre roboty z przdnimi i tylnymi lampami, ale to nie jest zadne wyzwanie w porownaniu do tylnych lamp w w202 :-]:kox:

10717768364ab8f36fe03af.jpg

 

Zeby nie bylo, ze OFF Top - umylem autko na myjni, troche sie zamarzl dach ale po wjechaniu do cieplego garazu wszystko puscilo.

To co na zdjeciu widac po dzisiejszej trasie sie przemyl, wczoraj nie bylo wogole widac rejestracji :-]

20121213142739.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel.ch7, tam jest taki większy, klapka się rusza, ale zawias w miejscu, a szkoda popsuć. Przypomniało mi się, że ostatnio myłem auto, a już nie tankowałem, więc za zawiasem musi być lód. W weekend ma być na plusie to raczej puści. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczken16, 8-) dobra robota. tył robiony tylko pastami? Zabezpieczyłeś reflektory i lampy po korekcie?

koniec OFF Top: u mnie tylko pogoda pozwoliła na czyszczenie szyb i reflektorów. w weekend pogoda dla detailingowców (powyżej zera :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam czy jechać dzisiaj na bezdotyk. Auto stoi odśnieżone, bo sąsiad mi zwrócił uwage, że za chwilę go nie będzie widać, a poza tym musiałem gdzieś jechać. MB się z solą nie lubią, więc myślałem nawet o proszku i płukaniu. Jest sens? Z asortymentów poznańskich mam jedną mikrofibrę w drzwiach :mrgreen:

 

edit: widzę od jutra na plusie ma być, więc lajtowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że jest, ja dziś bmw na bezdotyku zaatakowałem za całe 5 złociszy i przynajmniej wyróżniam się w tłumie uwalonych od dołu do góry aut. A że jest na minusie to szybko się nie ubrudzi.

 

Ja zrobiłem dokładnie tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co cieszyć z dodatniej temperatury..

Wszystko zacznie się topić i dopiero się syf zacznie na drogach.... :/

 

U mnie już jest czarno i drogi powiedzmy suche... Więc jak COŚ nie spadnie z nieba to autko parę dni będzie prawie czyste... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj umyłem autko bo jak byłem rano ubezpieczalni chcąc ubezpieczyć, miła Pani mało nie padła na zawał zobaczywszy moje autko. Był tak uje.... że nie dało się określić jaki to kolor ( jest taki niby czarny, niby grafit ) W rezultacie ta miła Pani odmówiła mi ubezpieczenia na chwile obecną ponieważ nic nie widać na aucie. Zostałem zaproszony na poniedziałek z trochę czystszym autkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.