Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na pierwszy rzut oka mamy dobry stan,ale blizej patrzac:

 

dsc93221024x685.jpg

dsc93231024x685.jpg

dsc93241024x685.jpg

dsc93251024x685.jpg

dsc93261024x685.jpg

 

 

TRAGEDIA !

 

przygotowanie(usuniecie najglebszych odpryskow)

 

dsc93281024x685.jpg

dsc93291024x685.jpg

 

 

Po papierze 2000

 

dsc93311024x685.jpg

 

 

i gotowe po polerowaniu:

 

dsc93321024x685.jpg

dsc93331024x685.jpg

dsc93341024x685.jpg

 

 

Znow na pierwszy rzut oka roznica subtelna,ale blizej:

 

dsc93351024x685.jpg

dsc93361024x685.jpg

dsc93371024x685.jpg

dsc93381024x685.jpg

 

Porownanie

 

dsc93391024x685.jpg

 

:mrgreen:

 

 

dsc93421024x685.jpg

dsc93431024x685.jpg

 

 

Przejarzaly na oczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenony BMW strasznie się kurzą od środka robiłem w e46 i e65,kończone p3000,porządne wyprowadzenie,śladu po szlifie praktycznie brak i ten sam efekt,a jak się człowiek przyjrzał to w rogu widać było kurz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uri90, u mnie leży a w zasadzie już spłynął źle nałożony DG #111 i przy -5C woda w większości zdąży spłynąć, a tu gdzie zamarznie tworzy warstwe ochronną podczas odśnieżania :lol:

albo umyć i na zakupy do jakiegoś centrum handlowego z podziemnym parkingiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to wytrzeć wnęki i uszczelki, reszta to pikuś ;).

 

Chciałem dziś swojego spłukać, ale bezdotyki pozawierane. Dopiero jak wracałem chwilę temu do domu to widziałem 2 czynne stanowiska pod domem. Z 7 ;). Ale na noc nie będę mył, bo zamarznie w cholerę, lepiej w dzień przed jakąś trasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja raz myłem w mróz i sie zraziłem :mrgreen: wszystko w ch.j zamarzło , było chyba z -5

wszystko szło dobrze dopóki nie wybrałem "spłukiwania" zaczęła sie lać chyba zimna woda i dlatego momentalnie marzło...

jak jest na plusie to z drugiej strony chlapa na drogach i wtedy nie ma sensu myć :)

 

ostatnio umyłem w garazu bez spłukiwania (gdy na polu był mróz) i elegancko wyjechałem w łikend czystym autem- mróz, drogi suche więc można jeździć czystym, teraz czysty stoi w garażu :)

 

tamtej zimy jak miałem fieste to był mróż z -15, drogi suche więc żal było jeździc brudnym. przed weekendem pojechałem na myjnię ręczną i poprosiłem o delikatne mycie, ale zeby mi wydmuchali wode zeby mi nic nie zamarzlo!

"wszystko bedzie suchutkie- nie ma sie co martwic" uslyszalem :D

odebralem czyste auto (rysami sie nie przejmowalem bo i tak byla przed korektą) sprawdziłem drzwi, szyby wszystko ok. dojechałem do rzeszowa, zajechałem na orlen- chce otworzyc wlew paliwa.... K..wa zamek zamarznięty :zly:

na szczescie odmrażacz do szyb pomógł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uri90, mi zeszłego roku w poprzednim aucie zamki pomarzły i miałem misję jednodniową - wsiadanie przez bagażnik :D

 

Teraz niby nowsza konstrukcja auta ale zraziłem się do mycia w zimę (auto 24h/dobę stoi pod chmurką)

 

Jakieś pomysły na czyste auto w tym wypadku, zeby na 100% jak przyjdę rano, mógł je otworzyć ?

 

Zakleić czymś zamki i przetrzeć po myciu wnęki i uszczelki ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rozumiem, że ci co maja problemy z zamkami to nie mają centralnego z pilota??

bo ja we wszystkich autach mialem to dobrodziejstwo i nigdy nie miałem problemu z otwieraniem. uszczeli oczywiście zawsze smarowane przed zimą.

teraz dodatkowo z centralnego otwiera odblokowuje mi sie wlew paliwa więc nie mam tam zamka- myślę, że nie będe miał takich problemów jak rok temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi sie wlew paliwa otwiera z centralnym, ale ostatnio zamarazła woda w tych 'rowkach' między klapką i resztą karoserii i trzeba było wydłubać kluczykiem :/

A ja dzisiaj nie zatankowałem, bo nie dało się otworzyć tak zamarzł zawias, możliwe że po ostatnim myciu :/ Późnij psikałem WD, ale nie puściło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.