Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

To raczej chodzi o zachowanie ori radia(wygląda najestetyczniej) i posiadanie za razem jakiegoś innego czytnika muzy niż płyta audio w ori radiu. ;) Teraz 15 piosenek na płycie to za mało, za szybko się nudzą. :) a pomyślec, że kiedyś się kaseciaka miało i do danej piosenki trzeba było przewijac. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To raczej chodzi o zachowanie ori radia(wygląda najestetyczniej) i posiadanie za razem jakiegoś innego czytnika muzy niż płyta audio w ori radiu. ;) Teraz 15 piosenek na płycie to za mało, za szybko się nudzą. :) a pomyślec, że kiedyś się kaseciaka miało i do danej piosenki trzeba było przewijac. :D

 

Dokąldnie + działajaca multi w kierownicy + brak konieczności zabierania jakichkolwiek paneli.Mam w garażu Alpina 9855R ale chyba już wyrosłem z duzego car audio i jakiś fajny zestaw odeseparowany z przodu na wzmacianczu w zupełnosci by mnie zadowolił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja jeszcze do niedawna jezdzilem z takim kasetowym adapterem w fordowskim radiu. Nie chcialem sie przesiadac na normalnie grajace radio, ale kasetka mi sie zepsula ;) a teraz jestem w teakcie oklejania carbonem ramki radia i lewarka zmiany biegow. Jak sie z tym uporam to bedzie szybkie zimowe odkurzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brylant, ewentualnie jeszcze z przodu chociaż dobrze wygłuszone drzwi. :) Z wszystkiego wyrastamy, ale i tak zawsze będziemy dużymi dzieciakami. :song: Tylko, że ja jakoś po sobie tego wyrastania za bardzo nie widzę. :D

 

Kojak oczywiście że drzwi beda wygłuszone+ prawdopodobnie dach bo i tak Trifelex Sirio bedzie montowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 13:00, -8 stopni na dworze i próba umycia auta kumpla. Robiłem mu dziś sesję do kalendarza grupy śląsk FKP. Jako że on w AD nie siedzi to do pianownicy poszło mocne kombo:

25 ml VP NSF

50 ml BH Surfex HD

 

Całość na 1,25 l wody. Domyło się pięknie, ale oczywiście woda zamarzała taflą już podczas płukania. Co się dało wytarliśmy, uszczelki przesmarowane, zawiasy też, więc szkód myciem nie narobiliśmy.

 

A teraz na zachętę jedna fotka z sesji, bo nie mam czasu tego obrobić dalej. Jedynie poskładałem jego stronę w kalendarzu, na luty jak znalazł. Tu pokazuję tylko główną fotę ;).

 

1.jpg

 

Jak obrobię więcej to mogę wrzucić. Jak na takie mycie to całkiem nieźle wyszło ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaptan, czekam na reszte fot! mi też przydałaby sie taka sesja :)

 

ja dzis przywiozłem koła na lato :-] przy okazji zapoznając miłego posiadacza FF, zreszta uzytkownika forum FKP :-]

dscn1082y.jpg

 

i umyłem w garażu szaponem NO RINSE unikając przy tym takich przygód podczas mycia jak opisywał czaptan :D

 

dscn1065o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna Foca, kumpel ostatnio sobie kupił bardzo podobną.

 

Miałem umyć w weekend CLK, ale umyłem tylko ojca auto. Za zimno. A i tak codziennie mi auto topnieje na śniegu i zamarza po zachodzie, niedługo ide sprawdzić czy da się otworzyć :P

 

Za to dostałem pod poduche żarówki Tungsramy H7 Megalight od rodziców :mrgreen: i zaraz jadę sprawdzić te cuda. Używałem na H1 i były super, ciekawe co potrafi H7 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że warunki pogodowe nie pozwoliły na zabawy pod domem :cry: to porządnie poszalałem na bezdotyku + środek ogarnięty już w ciepłym garażu i dla odmiany filtr kabinowy oberwał stripper scentem - tylko delikatnie bo nie wiedziałem w jakiej ilości to aplikować tak żebym jutro wytrzymał w aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś popełniłem najstraszliwszy z najstraszliwszych możliwych czynów :P, pojechałem na myjnie automatyczną ... Próbowałem walczyć z myjką ciśnieniową na bp. niestety ogrzewanie wody było na tak znikomym poziomie, że zamiast pozbywać się brudu z lodem, zacząłem wytwarzać go jeszcze więcej (oczywiście lodu, nie brudu :D). Z jednej strony cieszę się, bo w końcu mogę chwalić się jednym z bardziej zadbanych Lanosów w stolicy :D, niestety kosztem Swirli :/... Tak źle, tak niedobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaptan, co prawda pisałem o czarnej, ale ta czerwona też fajna. Próg z AMG ukradziony :mrgreen:

 

daniel.ch7, yhym. Wczoraj nastała jasność no i świecę na biało w końcu :-]

 

morieris, to chyba nie oryginalne, bo gwiazda za duża, aczkolwiek były podobne w oryginale: W202 Esprit 95-97

imagehandler.ashx?t=l&id=5902662&s=n&index=0&ts=634302202042900000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.