Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm. od rana się trochę uzbierało :mrgreen:

Rano skrobanie szyb od środka :-] i na zew, zamarznięte klamki ale IPA pomogła :P

No i spóźniłem się na zajęcia przez to ... przynajmniej odpaliła super ;)

 

Po zajęciach odpaliłem na kable rozruchowe Xsare koleżanki, a jak wróciłem to przewietrzyłem wygrzane wnętrze, umyłem od środka szyby i zmieniłem płyn od spryskiwaczy na zimowy (lepiej późno niż wcale :D ) i ociepliłem akumulator i paćknąłem smarem klemy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

przyjechał prezent mikołajkowy w postaci kołpaków więc po szkole na bezdotyk. wróciłem i na kołpaki poszedł FK Hi-Temp, kołpaki założone, 'zabezpieczone' przed szybką kradzieżą lub odpadnięciem czarnymi paskami elektrycznymi. zawsze chciałem mieć czarne felgi, ale czarne średnio pasują do tego auta. kupiłem więc ze srebrnymi frontami, które pasują do srebrnych klamek zewnętrznych :) niestety w porównaniu z letnimi 17stkami wygląda to biednie. chyba będzie trzeba nieco usztywnić i obniżyć, bo wygląda jak koza

img3812l.jpg

img3817e.jpg

img3819ko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, seryjnie w standardzie jest 195/65R15 tak jak u mnie w setupie zimowym. w zależności od wersji wychodził jeszcze na 16, 17 i 18". ja mam to szczęście, że wysoka wersja więc wyjechał na 17". na żywo te koła wyglądają na troche większe ;)

ale przez dość masywne zderzaki każde koło w megane wygląda na stosunkowo małe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fruit Snow Foam z Glorii, Lusso Auto Bathe rękawicą na 2 wiadra, felgi Bilberry i szczotka, wafle do suszenia, Auto Finesse Finale posmarowałem leżący już jakiś czas RaceGlaze 4x4, opony Endurance, komora silnika FK #425, uszczelki Zymol Seal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brylant, rzuć linkiem z allegro jak to wyglada bo sam się zastanawiam nad czymś co da mi możliwość odtwarzania mp3 ...

 

 

Oooo cos takiego http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-mp3 ... 92839.html

 

Pudełko wielkosci telefonu pakujesz do schowka i wpina sie w miejsce zmieniarki w radiu,steruje sie jak zmieniarka,nawet multifunkcja działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brylant, rzuć linkiem z allegro jak to wyglada bo sam się zastanawiam nad czymś co da mi możliwość odtwarzania mp3 ...

 

 

Oooo cos takiego http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-mp3 ... 92839.html

 

Pudełko wielkosci telefonu pakujesz do schowka i wpina sie w miejsce zmieniarki w radiu,steruje sie jak zmieniarka,nawet multifunkcja działa ;)

Potwierdzam, kupiłem identyczne i jak na razie tylko przetestowałem na szybko, ale jutro montaż zasadniczy :D

Ogólnie fajna sprawa ta zmieniarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.