Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Okej, 240 będąc szczegółowym :D

 

Nie myślałem, że będzie taka różnica w prowadzeniu. Niby obie 235, profil z 45 na 40. Zdecydowanie czuć różnicę w trakcji pomiędzy nowiutką, a jeżdżoną :evil: przez 12kkm. Wiadomo, większa felga zamula :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, 240 będąc szczegółowym :D

 

Nooo,Panie.... w tej tematyce trzeba byś szczegółowym,bo 210KM w serii to jakieś 250KM po chipie,a 240KM w serii to jakieś....270-280 kucyków po chipie... Więc różnica zacna... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowania nowego nabytku do zimy :)

 

Pomocnicy:

- Ludwik Cytrynowy :mrgreen:

- Meguiar's Gold Class Car Wash

- Nielsen Cyclone

- Tenzi Truck

- Prickbort

- glinka ValetPro yellow

- Duragloss #652

- FinishKare Hi-Temp

- AutoGlym Bumper Care

- Meguiar's Endurance

- Autosol Metal Polish

- Chemical Guys Window Clean

- 303 Aerospace

 

Stan przed

Wosku nie stwierdzono... choć na szybach mocno siedzi jakaś NW, wiec na razie została

dsc03831i.jpg

dsc03834u.jpg

dsc03836e.jpg

dsc03828l.jpg

 

Poprzednie właściciel postawił auto na zimówkach w wątpliwej kondycji, zawieszenie gwintowane zostało podkręcone do góry tylko z tyłu, ponieważ z przodu zapiekły się nakrętki. Ja przywróciłem setup letni (podczas przygotowań do zimy :kox: ), a w międzyczasie kompletuję jakiś lepszy zestaw kół i zawieszenia :)

 

Efekt końcowy :)

dsc03977u.jpg

dsc03972z.jpg

dsc03967y.jpg

dsc03965p.jpg

dsc03961mx.jpg

dsc03985v.jpg

dsc03991bs.jpg

dsc03997my.jpg

 

Przy następnej wolnej dniówce wnętrze... o ile tapicerka wygląda ok to plastiki kleją się od Placzka... umycie szyb też nie bedzie prostą sprawą :)

I aby do wiosny... a wtedy już :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To światła obrysowe... czyli stylizacja na wersję USA :) mi też się to nie podoba, co za dużo to nie zdrowo... z czasem wpadną zwykłe błotniki. :)

Gdzie tu obrysy wyrzucać, fajne są. Zmieniłbym tylko kolor kół, srebrne, ew białe.

Fajna Jetta, nie ma co :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś nałożyłem NW na lusterka

 

Tez kiedyś nałożyłem i więcej tego błędu nie popełnie. Woda pieknie kropelkowala, ale w czasie jazdy nie chciała spływać i nic w nich nie było widac ;)

Ja robię myk ze złożeniem lusterek w czasie jazdy(z przyciska) i już się zgadza :-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.