Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hejka!

 

Przewietrzyłem Saxofona...

No i rodzi się pytanie:

 

czy tylny spoilerek (który dopiero do mnie jedzie :) ) lakierować w kolor auta, czy może na czarno żeby zgrywał się ze wstawkami na zderzakach, listwami bocznymi, a z czasem z dokładką pod zderzak przedni??

 

Mój Saxofon:

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

Aha! Syfu proszę się nie czepiać, myty na szybko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja odkurzylem bo sie lekko zaszczurzyl po urodzinach dziecka...pozatym czyszczenie plastikow i calego wnetrza bo auto bedzie wstawione do ogladania w plockiej galerji wiec beda sie lukac we wszystkie mozliwe dziurki wiec musi byc ladny ale to i tak dopiero w niedziele ale odszczurzac juz trzeba godzina w nastapi w sobote ew niedziele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze Pan Cieć mi powiedział, że kończy o 22. Więc od teraz wizyty na myjce po 22 :mrgreen:

Skrzyżowanie dalej (przy poczcie) w ogóle nie ma obsługi. I ludzi.

 

I na Ehrle i na tamtej koło poczty mi powiedzieli, żebym sobie spokojnie przyjechał wieczorem, jak ludzi nie będzie (kiedyś spotkałem gościa z tej myjki jak sprzątał czy tam coś, koło poczty i z nim pogadałem).

Ale akurat wczoraj dwa stanowiska na Ehrle się popsuły - jakaś pompa czy cuś i się kolejka zrobiła. To mi przyszedł Pan Cieć pomarudzić...

A ja mam takie odczucie, że na tym Ehrle wszystko jest serwisowane i jakoś tak "bardziej mi podchodzi" - nie potrafię tego opisać ;) Ale może to tylko mój wymysł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felung to ori seat, BBSy seat sport ;)

Jestes juz druga osoba, ktora sie pyta czy to aby nie koła z prosiaka ;-)

Rzeczywiście

porsche%202478013F.jpg

Bardzo podobne,tylko,że w Porsche tylko w 20" występują z tego co patrzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.