Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Alee widze że zadbałeś Wojtku o każdy detal i polakierowałeś odważniki w kolor felg

kolor z palety Mercedesa :D dietailyng musi byc :D

 

Jeszcze tylko śrubki felg pomalować by się przydało

moze nowe na lato kupie

 

Fajna Astra ale dach to mizernie się prezentuje.

ehh to moj najwiekszy ból w tym samochodzie... bede musial kiedys wreszcie zebrac fundusze i go wymienic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nieswiadomie podporządkowalem sie modzie panujacej ostatnio na forum ;) Tydzien temu auto nawoskowane FK Hi tempem ;) Dzisiaj wreszcie zalozylem kola zimowe, nowe opony Barum Polaris 3 175/65r14, do tego odmalowalem troche stalaki na czarny poysk. Felgi zabezpieczone Hi tempem, opony Megs Endurance, Plastiki VP.

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

Dobra jest ta astra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pół godziny temu wróciłem z bezdotyku, wcale nie takiego szybkiego :-]

Był i prewash z szamponu VP (czekam na dostawę piany), dwa wiadra (tzn. wiadro i miska ;) ) i płukanko obfite. Tylko wycierania nie było - ręcznik został w "bazie". Ale za to przejechałem się szybko po ulicy ;)

I jeszcze Pan Cieć mi powiedział, że kończy o 22. Więc od teraz wizyty na myjce po 22 :mrgreen:

 

Od razu lepiej się czuję! :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota Club na podkładkach w Maździe ? :thumbdown: :thumbdown:

 

Jako, żem Admin na TK to cóż miało być innego :kox::song:

 

 

Nie pogryzą się te marki? :-]:evil::P

 

od "zawsze" na tym jeżdżę i jakoś idzie :good: Dobra półka zawsze się sprawdza :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu się widzimy

 

Tylko za bardzo się nie rozglądajcie, bo TVN Warszawa potrzebuje newsów z ulic, jak trawa porannej rosy, a Lublin vs Lambo jutro już zginie w tłumie... :D

 

jeżdżę i jakoś idzie

 

No pewnie tak, ale Castrol to służy głównie do zacierania silników, jak w skrzyniach to nie wiem, ale zaraz doczytam na forach.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castrol to służy głównie do zacierania silników

 

na Mazdaspeed też tak piszą, ale ja parę lat temu jeździłem tez na Magnatec-u i bardziej sobie chwalę niż np. Mobil 1 ....

 

W skrzyni się sprawdza podobno... zobaczymy

 

 

zaraz doczytam na forach....

 

czekam na info :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.