Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gwint z powrotem skrecony na max w dol... do tego zalozone letnie felgi .. czyli przygotowania do pewnej prezentacji auta z okazji pojawienia sie golfa 7 w salonach vw

 

dodatkowo w moim mk3 zostalo naprawiony 1 bieg wentylatora nagrzewnicy bo cos nie domagal trzeba bylo jedna blaszke dogiac pod pokretlem, no i przymierzylem fotelik na tyl bo wczoraj zostalem ojcem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo padającego deszczu odwiedziłem nowy bezdotyk w okolicy, bo juz patrzeć na brudasa nie mogłem. Szybka akcja czyli piana + płukanie woda demineralizowana, felgi Carplan Wheel Cleaner. Zdjęcia przedstawiają zwłoki lipcowego Colli 476s:

 

28rh8g3.jpg

20ubmvr.jpg

5y56o2.jpg

2hmpt1g.jpg

 

Trzeba poczekać na lepszą pogodę i coś zarzucić na zimę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko na lusterka Ditejl na Daltona :-] Oj chyba się z nim zaprzyjaźnię, jak tajna powłoka zejdzie z auta :D

 

IMG_2200.jpg

 

No i sprawdziłem co tam słychać u tajnego zawodnika nakładanego 10 października :-]

 

http://www.youtube.com/watch?v=pINJlOuSH6c&hd=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bark wysokości bieżnika...

Ja pierdziu, na tym da się jeździć? :P

 

IMO da się, tylko trzeba uważać ;)

 

S.drive'y są szersze niż inne opony, mam nadzieje, że wejdą :P

 

Ty nawet tak nie gadaj, idę aż porównać szerokość do 245/35/19 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.drive'y są szersze niż inne opony, mam nadzieje, że wejdą :P

są są, niedawno kumpel tak się naciął bo liczył na jakiś tam mini naciąg zakładając 195/40 na 7.5" a wyszło na prosto :), Bridże czy Dunlopy w takim samym rozmiarze to już wyraźnie się rozkładały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, przymierzyłem i jest 1cm różnicy w szerokości a powinny być 2cm :dontknow: Profil niższy jest, powinno się też bardziej naciągnąć, więc jak się popieści to powinno się zmieścić ale będzie ciasno w tym nadkolu.... Najgorzej przód, z tylu i tak nikt nie jeździ więc nie ma szans żeby przytarło ;) Z przodu w najgorszym wypadku trzeba będzie lekko zawinąć błotniki, choć z całego serca chciałbym tego uniknać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na furze wyżej jest 18" u mnie będzie 19", tak jak kolega kubik zauważył body rs i 400ps+ :-] BBS pasował ale trzeba coś zmienić, BBS będzie i tak w pogotowiu bo będzie jeździł na dupozowie ;)

 

Nie umiem znaleźć zdjęć tych felg na S4 nogaro blue, ale jakis zarys już jest...

 

Sacha1.jpg

 

Sacha2.jpg

 

user1991_pic19235_1012536518.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.