Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tylko pogoda nie fotograficzna :)

Niestety, szaro i ponuro. I tak przy tych chmurach jakoś wyszło, nie przepaliłem wszystkiego ;). Latem się zrobi jakiś porządny foto-video-spot :D

 

Aczkolwiek

widać, ze spot był gruby :)

:good: był bardzo udany. A i 16 Focusów jeden za drugim w WPKiW robiło wrażenie. Widać to było po minach ludzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczyściłem wszystkie szyby od wewnątrz i z zewnątrz Autoglym Car Glass Polish, potem na boczne i tylną wleciał wosk Navivax Dark ;)

 

Wosk Naviwax może być nakładany na zewnętrzne tworzywa sztuczne a nawet szyby! W przeciwieństwie do innych wosków nie powoduje swirli i maz na szybach.

 

a zaraz na bezdotyk opsikać pianką SG + proszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biszkopt, gloria 8-)

 

leży sporo krócej niż magifoam, ale o wiele lepiej pachnie przy pianowaniu :) muszę jeszcze powalczyć ze stężeniami bo te, które pamiętam z magi tutaj nie pasują :o

 

za tą cenę, jako przejściowa do czasu wiadomo czego idealna :good:

 

nie wiem jak domywanie bo ostatnio proces mycia wygląda tak: pianka -> proszek -> spłukiwanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony łącznik stabilizatora i końcówka drążka, tarcze hamulcowe poszły do przetoczenia, naprawione sterowanie nawiewem i założone Tungsramy H4 Megalight Ultra +90% :D W końcu coś tam widzę w nocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.