Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wolny Pt, o 7 dziewczyna odstawiona na PKP do Pz, pogoda sprawdzona auto brruuuudne :-]

Jest plan na glinkowanko, SF4000, mycie, IPA, 2x Fk1000 itd :D

Może się uda ;) No i postaram się porobić testy tych hiper mega dressingów co wcześniej wspomniałem :)

 

Aha... co do tankowania.. Jutro pojadę zalać do pełna Vervy bo mam kupon rabatowy na 15gr/litr :-] (poszukajcie w gazetach orlenowskich, parę kuponów a gazeta 3zł kosztuje)

 

A jak kupiłem Civica to przez 2 tyg sprawdzałem spalanie w różnych warunkach, to dopiero na mnie patrzyli jak tankowałem co 2-3 dzień za 21.34 albo takie zbliżone liczby :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i kompani pochowali się po kątach, jak zademonstrowałeś "po co" ?

 

albo poczuli klimat imprez typu "manieczki" - założyli białe rękawiczki, wsadzili gwizdki w paszcze, przyciasne krótkie spodenki jakie kiedyś nosiło się na w-f (to te w których jądra były ulokowane z racji ogólnej cisnoty spodenek w jednej albo drugiej nogawce), na stopy przywdziali białe śniegowce z futerkiem i bimbolkami jak z seksmisji, rozsypali kokainowy bufet na Pandzie i ponieśli się wszyscy w rytmie techno, tudzież Scootera czy innego Doktora Albana 8-):evil::evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i kompani pochowali się po kątach, jak zademonstrowałeś "po co" ?

 

albo poczuli klimat imprez typu "manieczki" - założyli białe rękawiczki, wsadzili gwizdki w paszcze, przyciasne krótkie spodenki jakie kiedyś nosiło się na w-f (to te w których jądra były ulokowane z racji ogólnej cisnoty spodenek w jednej albo drugiej nogawce), na stopy przywdziali białe śniegowce z futerkiem i bimbolkami jak z seksmisji, rozsypali kokainowy bufet na Pandzie i ponieśli się wszyscy w rytmie techno, tudzież Scootera czy innego Doktora Albana 8-):evil::evil::mrgreen:

dobre :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezdotyk z wiaderkami :)

Oprysk z VP PH NSF i Marolexa

Wiaderka z DJ BTBM

Blue Gel na felgi

Szyby Shiny Garage

Na lakier AF Finale, a na opony Satin.

Czysty był może przez 2 h, teraz jest taki sam jak był. :shock:

 

P.S Miejscówka na Warszawskiej/Górczewskiej sprawdzona, można z wiaderkami jezdzić. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, w końcu czas jest ? :)

 

a i czas i miejscówka pod dachem się znalazła na głaskanie :)

 

Najgorzej, że praktycznie od razu po położeniu wosku trzeba jechać do domu i zostawić samochód na noc pod blokiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.