Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

piotrek305, się nie przejmuj a końcąc OT...jakby opony były do wymiany, to nie byłoby tematu. Jadę, kupuję, biorę fv i z głowy. Tak to trzeba wstrzymać wodze i odczekać sezon, a do szefa udać sie po jakąś premię co by odłożyć na jakieś eM5 (mowa o mieszkaniu ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim przebiegu nie wiadomo w jakim stopniu pełnił on swoją rolę. ;)

Czy śmierdzi bardziej to jeszcze nie mogłem sprawdzic, bo autko było tylko odpalone w garażu, a wiadomo jak to w garażu jest ze spalinami, nawet z ośmioma katami spaliny będą w nosa gryzły. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycięty kat i wspawanie rułki: :song:

Obrazek

 

I turbinka na miejscu:

Obrazek

zostaje tylko kwestia spasowania dolotu do niej z IC.

 

Jedyna rzecz jaką żałuje to właśnie wycięcie kata... Plusów żadnych(oprócz grosza który akurat był mi potrzebny),a teraz śmierdzi w aucie jak cholera.. :x Stoisz w korku(wiosna,lato) z otwartymi szybami i capi,wyjeżdżasz z garażu tyłem,capi,itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety sprzedałem - jak pisałem,potrzebowałem kasy(1200zł za niego wziąłem). Teraz jak byłby jakiś "grosz" to bym wstawił tzn. sportowy,ponoć działa jak bez,a nie śmierdzi.I kosztuje ok.800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.