Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

potwierdzam :good: ja oddawałam stalówki na instalatorów ;)

Też oddawałem stalówki i wyglądają bardzo fajnie, chociaż za 400zł nie widzę innej opcji... ale jak się przyjrzałem na magazynie to większość, szczególnie ciemnych to tak bez szału w sumie... :/

To już bym wolał sprzedać swoje i kupić nowe :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji niesprzyjających warunków za oknem postanowiłem zdjąć kilka elementów z samochodu i popracować z nimi w domu. Poniżej rezultaty na wtórnie malowanej :wallbash: ramce ozdobnej/maskującej tylnych drzwi w A4 avant.

 

PS.:

Papierki sia, pasty i pady Scholl

 

P1080363_zps8c4a2ba1.jpg

 

P1080366_zps3b3dd559.jpg

 

P1080364_zps7fcf8ab9.jpg

 

P1080367_zps6d038706.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...firma, w której pracuję nie jest moja, ani tatusia, cioci, wujka...ot jestem normalnym pracownikiem wziętym z ulicy...ale wiecie:

 

"szefie...szefie...fajne te felgi co? kupisz mi? a tak do lansu" ...to tak jakby być dzieciakiem i aby kupić lizaka, łapiesz tatusia za rękaw, pokazujesz palcem wskazującym na interesującą rzecz i mówisz: tata kupis mi :?:

ale dajmy już spokój i nie róbmy OT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zyciu bym z wlasnej kieszeni nie wylozyl na 18" felgi do sluzbowki. Wolalbym sobie jakis fajny wosk kupic, albo kilka ;)

 

Jakkolwiek rozumiem dbanie o sluzbowe auto, nawet uzywanie drogich kosmetykow itd. jak ktoś ma pasje, ale pakowanie kasy w sluzbowe auto to chyba pomyłka. Ale zeby nie było, nikomu w portfel nie zagladam, to tylko moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.