Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja się zdecydowałem na kolor biały, kolor auta szaro-niebieski :)

 

jak masz wrzuć jakąś fotę jak to wygląda z boku

 

Hehe no na razie farba czeka w garażu, a koła wciąż są doczyszczane - niestety brak czasu pomógł zimie w zaskoczeniu drogowców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak oceniasz samo malowanie ??

Wyglądały dobrze, ale nie przyglądałem się - pojechałem tam bo miałem pokrzywione stalówki a na drugi dzień wyjazd. Dałem 70 zł za sztukę za wymianę, przekładkę opon, wentyle itp. Nawet nie wiem jaką techniką były malowane, koła parę miesięcy później poszły do kolegi a sam alufelgi kupiłem. Nawet nie mam żadnej fotki w archiwum ;). Czasy sprzed AD w moim wykonaniu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barteq161, używany zderzak w moim kolorze, nieuszkodzony moge kupić za 200zł. ale wszystko załatwia mi salon w którym rodzice kupili auto, u nich też będą ewentualne oględziny więc z ludzkiej przyzwoitości wypadałoby u nich pomalować :P ciekawe tylko na ile wycenią malowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barteq161, no ja im powiedziałem, że chciałbym to u nich malować i zaczęli to odrazu załatwiać chociaż nie musieli, bo to salon hyundaia, a ja mam renault :P koszty mogą mnie nie interesować, ale jeżeli kwota którą będize proponowało link4 nie będize wystarczająca na ASO to wtedy już mnie to zacznie interesować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niech sobie z nimi radzą. jak im powiedziałem, że szkoda do link4 będize zgłaszana to sie zaśmiali. podobno nie lubią tego typu firm. a z innymi ubezpieczycielami mają umowy, że oni sami robią wycene i wysyłać do akceptacji ubezpieczycielowi.

na infolinii link4 przy zgłaszaniu szkody zostaliśmy poinformowani, że może uda sie wycenić na podstawie zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, tak powiedziała pani na infolinii przy zgłaszaniu szkody. jeżeli wycene wg. zdjęć przyślą za niską to sie pewnie na to nie zgodze.

powiedziała mniej więcej "może nam sie uda zrobić oględziny na podstawie zdjęć i nie będzie potrzebne spotkanie z rzeczoznawcą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, tylko naprawa bezgotówka (tzw. na faktury). Nawet jak ASO Hyundaia nie ma spisanej umowy z Linkiem to wyślą im faktury i się sami rozliczą. Tylko napiszesz im upoważnienie do rozliczenia transakcji z ubezpieczycielem. Co do rzeczoznawcy, to jeśli ASO ma lakiernię/blacharnię to często rzeczoznawca jest na miejscu. Popatrzy, porobi zdjęcia, pogadasz może coś dodatkowo Ci zrobią ;). Prosta sprawa. Trochę się niestety czeka na odpowiedź od ubezpieczyciela...oni muszą przetrawić wycenę ASO :mrgreen:. Moim zdaniem powołaj się na rzeczoznawcę z ASO, a nie na jakiegoś gościa z Link 4, bo może Ci wycenić po kosztach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin_M, w ASO mi nie zaproponowali żeby to oni wycenili. jedynie co to chyba przy składaniu zawiadomienia podali namiary do likwidatora w ich serwisie. zdjęcia robiła pani z salonu więc nie wiem czy nie wyśle też do owego ich likwidatora :P

ale powiedziała mi, że gdyby to był ubezpieczyciel, z którym mają umowe to oni by pełnili role rzeczoznawcy, ale skoro nie mają umowy, to link4 musi przysłać swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renowacja felg w warszawie i okolicach to Marki ul.słoneczna :good: ... ew warszawa ul.instalatorów.

 

potwierdzam :good: ja oddawałam stalówki na instalatorów ;)

 

ja dziś odebrałem z Marek i średnio zadowolony....kolor jest ciemniejszy niż miał być, dodatkowo zniszczyli naklejki DOTZ przy odklejaniu z dekielków :/ kolejne pojadą na Instalatorów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.