Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Borek dobry taksiarz Ci się trafił, oni zazwyczaj nie są skorzy do dawania pieniędzy :kox:

No też byłem pozytywnie zaskoczony. Obstawiałem że będzie chciał się wymigać na zasadzie "ojtamojtam drobiazg prawie nie widać Tempo da radę" ale sam przyznał, że auto mam "cukierek" i oczywiste, że nie ma mowy abym przymknął oko ;)

 

bezbarwnika trochę wydrążyłem, widać że chojnie był kładziony, ale teraz to chyba oblecę cały zderzak papierkiem bo morkę troche ma (widać na zdjeciu odbicie szczebelków bramy jak się układa na części polerowanej a jak zaraz obok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj piana VP combo +20ml apc, umyty szampon +apc, dziś prickbort, glinkowanie, pianowanie szamponem i VP combo, potem raz jeszcze prickbort i do tego ironx. Mycie jedno wiaderko i szampon megs'a. Następnie achilles na tri-colorze, na to 2 warsty fk1000p ;) Opony endurance, felgi PB wheel Sealant 2x . Zima może przychodzić :-]

Obrazek

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

 

takie autko a taki zestaw :/ koniec swiata :dontknow::cry:

 

 

:mrgreen:;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana przygotowywałem Hondę na zimę, jednak coś źle obliczyłem i trzecią warstwę Duragloss #111 będę mógł kłaść dopiero o 2 w nocy aby samochód mógł opuścić garaż jutro o 15 :D:o Na wiosnę planuję dokładną korektę i powłokę, jednak puki co efekt po #601 + #111 x2

CopyofP1080174_zpse1c3705f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zastanawiam się czy przerzucić się z clina na jakiś dedykowany środek do szyb samochodowych

 

Ja od srodka dalej uzywam jakis domowych, ale z zewnatrz cos dedykowanego do aut sprawdza sie duzo lepiej. Ja sie przerzucilem na CG Window Clean i jestem zadowolony.

 

A ja dzisiaj zalozylem amelinowe nakladki na pedały + podstopnice do 207 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.