Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wlasnie wrocilem :-) umylem recznie lagunke a potem na probe polozylem na maske i dach AF tripple a na to poszedl FK hitemp. Zobaczymy. Tripple jest fajny, to moge przyznac, wydaje mi sie ze troche przyciemnil lakier i mooooze zakryl troche swirli. Fotek brak, bo zal pokazac tylko maske i dach :-D musze kupic jakiegos wafla, bo w zasadzie to nie mam czym osuszac :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, czym będziesz wygłuszał ?

na Dynamaty mnie po prostu nie stać więc idę w pianki GMS (te 3cm i 3 lub 4mm) i maty GMS 04.

Cześć

Ale zamierzasz jakieś Car Audio zamontować z tyłu czy po prostu autko wydało Ci sie zbyt głośne? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, czym będziesz wygłuszał ?

na Dynamaty mnie po prostu nie stać więc idę w pianki GMS (te 3cm i 3 lub 4mm) i maty GMS 04.

Cześć

Ale zamierzasz jakieś Car Audio zamontować z tyłu czy po prostu autko wydało Ci sie zbyt głośne? :)

Auto rozebrałem do kompleksowego czyszczenia a wygłuszanie jest "przy okazji".

O tak przy okazji, gdzie stosujemy pianki a gdzie maty?? :o

Ja grube pianki będę ładował miedzy blachy konstrukcyjne, te cieńsze pianki idą pod plastiki a maty idą na blachy pod wykładziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem tak:

- zdjęcia robiłem tym czym miałem pod ręką, a że pod ręką telefon, no to zdjęcia są jakie są. U mnie na monitorze najgorzej nie wyglądają, ale widocznie na lepszych monitorach więcej widać.

- ciężarki są tak poprzyklejane, bo tak zrobili w Dojczach. Auto próbowało przejśc tam TUV, dostalo komplet 4 nowych opon wraz z wyważaniem. Gdybym sam wyważał to nie byłoby mowy o nabijaniu ciężarków, bo już nie chodzi o tą cene czy wygląd, ale felga się po prostu od tego niszczy (koroduje pod ciężarkiem). Z drugiej strony felgi wyglądają jak wygladają i tak naprawdę to trzeba byłoby im zapewnić nowy lakier. Nie ma się co przejmować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w garażu 11h tylko z krótką przerwą na obiad :shock:

Od 11-20 walczyłem z wymianą nagrzewnicy.

O 20 wyjechałem żeby umyć - po 5 minutach zaczęło padać więc uciekłem do garażu (oczywiście I prawo zadziałało... i po chwili przestało). Skończyłem o 22 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary zawór N75 odpowiedzialny za sterowanie turbinami powiedział papa więc trzeba wymienić :song:

 

Szkoda rozbierać ale trzeba...

 

dsc0438kopiowanie.jpg

 

Stary...

 

dsc0440kopiowanie.jpg

 

Stary vs nowy...

 

dsc0441kopiowanie.jpg

 

Nowy...

 

dsc0442kopiowanie.jpg

 

Gotowe...

 

dsc0443kopiowanie.jpg

 

Wieczorem testy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pro rider, no mój pierwszy padł przy strojeniu, zaczął ostro przeładowywać, stawiam że był od nowości... szybka podmiana na inny ale też używany no i ten wytrzymał do zeszłego tygodnia i też zaczął przeładowywać o 0,2b co wiąże się z trybem awarynym :/

 

Mam nadzieję że nowy trochę pojeździ ;)

 

To jakiś zaworek od LPG? :kox:

 

No niestety nie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchamianie woza na szybko. Dwa wiadra na bezdotyku, felgi jakis spray z Carplana, lakier DG 652, IPA, Colli 476s. Oponki jak zwykle Endurance, plastiki 303 AP.

 

Nadkola niezrobione, bo droga w budowie i nie ma to wiekszego sensu.

 

Fot z prac nie ma, sa foty po:

 

508001.jpg

 

508003.jpg

 

508005.jpg

 

508016.jpg

 

508014.jpg

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.