Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ale eleganckie równe kreski :D Myślę, że jeszcze sporo można by było wydłubać z tego silnika, bo zdrowy jest widać. Tylko niekoniecznie już było by to dobre dla niego ;)

Następnym krokiem jest wywalenie dpf-a, na razie to jest nie możliwe, no chyba, że emulatorem, ale dla mnie to półśrodek więc odpada. W kreatorze już pracują nad możliwością przeprogramowania sterownika więc mam nadzieję, że w niedługim czasie filtr wyleci i może trochę mocy dodatkowo wpadnie. Chciałbym jeszcze wsadzić IC z 1.9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

geno, widzę, że Czosnów, więc pewnie byłeś u Czarka z tym wyważaniem...

 

 

Panowie, jak ktoś z okolicy Bielan, Bemowa, Żoliborza, to na zmianę gum i wyważanie zapraszamy do GM-Car w Klaudynie.

Róg Estrady i Ekologicznej (na terenie Lotosu).

 

 

Post nie zawierał lokowania firm i produktów. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej osobówki, jak podpytam i postaram się na jutro dać odpowiedź na PW ;) , niestety teraz jestem w domu, bo trzeba się do poprawki uczyć, ach ten chwalebny przedmiot o dumnej nazwie "Integracja Europejska" który jest jakże "niezbędny" na moim kierunku... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem, ale serio nigdy nie mogę tej nazwy spamiętać :D Ogólnie po pierwszym deszczu trudno stwierdzić, czy coś na lakierze leży, bo strona z samym cleanerem kropelkuje identycznie jak ta z woskiem :lol: Możliwe, że popełniłem błąd w aplikacji, polerowałem jeszcze "mokry" wosk bo deszcz zaczął padać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że cudów się spodziewać nie można, ale skoro u jednego z partnerów jest za 79zł to czemu by nie spróbować :dontknow: Pewnie za krótko poleżał bo chłodny i wilgotny dzień a ja dość szybko starłem. Jutro zrobię drugie podejście i zobaczymy co z tego wyjdzie, bo wydaje się o wiele bardziej naturalny od nattys'a ;) Opakowanie, zapach i aplikacja zdecydowanie in plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obecnie panującym nurtem czarne leony myjemy w studio z kafelkami :idea: więc umyłem wczoraj w megafactory:minetoo

 

Gloria z vp neutral

koła wyszczotkowane

r&s bas

ręka carpro

 

a, że bez zdjęć się nie liczy

 

IMAG0220.jpg

dsc01637c.jpg

 

później było ciemno ale czysty wyszedł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.