Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cykl przygotowań zlotowych:

 

wpierw generalnie wyczyszczona dupa w środku ;) czyli bagażnik, wnęka na koło dojazdowe, wraz z nim samym, wyprane boczki, tył oparcia kanapy, wykładzina bagażowa

 

nastąpił też atak odkurzaczowy na dywaniki, wygłuszenie silnika - wszystko później pojechane ekstrakcyjnie (jedynie dywanik kierowcy wymagał powtórzenia czynności)

 

następnie nastąpił ręczny atak prania podsufitki - jak na chyba nigdy nie praną (chyba że prało ASO w DE przed dalszą odsprzedażą) za wiele plam nie było :-]

 

ostatnim etapem były wnęki drzwi

 

na jutro opcja minimum to ekstrakcja na fotelach i podłodze, silnik do delikatnego odświeżenia i plastiki wnętrza

 

robię jakieś tam foty (co masakrycznie spowalnia robotę), ale chyba i tak nie będzie co oglądać w ew.przyszłej relacji, bo generalnie zbyt utrzymywane to auto mam na bieżąco , żeby była wielgaśna zmiana 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwsze normalne mycie od ponad miesiąca :mrgreen:

Prewash, VP Advanced Neutral Snow Foam z dodatkiem APC od SNB + wcześniej trochę Prickborta i Iron-X. Mycie właściwe Zymol Clear + rękawica od carpro. I na końcu PB QD+ ;) Trochę odżyło auto :D A jutro do lakiernika ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrywussdz, powiem Ci, że jak miałem honde VI z 96roku na 14" co prawda zadbaną to sie bardziej na mnie patrzyły niż jak mam Megane z 2003 na 17" :lol:

i najgorsze jest to, że na tych 'złych' lecą ładne i o dziwo dość inteligentne i mądre dziewczyny

 

w temacie:

w bratowym 2letnim leonie- plastiki APC i później pink sheen. jak na 2letnie auto, które było tylko przecierane w środku zwilżoną ścierką i pryskane plakiem to nawet brudne plastiki nie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż wakacji już koniec, trzeba było ogarnąć jako tako dzieciakowoza, wyciągnąć letnie niezbędniki, odkurzyć piasek, ogarnąć plastiki. Czasu wystarczyło na odkurzenie tak z grubsza, umycie plastików APC i położenie na nie PB Natural Look (relacja posiada lokowanie produktów :mrgreen: )

 

201209021116.jpg

201209021117.jpg

201209021118.jpg

201209021119.jpg201209021120.jpg

201209021121.jpg

 

Zawartość bagażnika i schowków:

 

201209021122.jpg

201209021123.jpg

201209021125.jpg

201209021128.jpg201209021130.jpg

201209021131.jpg201209021132.jpg

 

Zrobiło się troszkę czyściej i troszkę lżej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, a wiesz, że potwierdzę ? Dziewczyny wolą teraz za przeproszeniem tych bardziej niegrzecznych, a Ci naprawdę fajni, w pięknych czerwonych fiestach schodzą na drugi plan :cry:

 

Powiem tylko, że jeszcze się oglądają za cabrio, a tak to jak pisałeś wcześniej, niestety.

Dlatego ja już nie szukam samochodu na "wyrywki" tylko samochodu dla siebie, jakieś Audi A3 (3drzwiowe), A4 w sedanie lub coś z VAG'a. Mimo, iż młody...

 

A dziś przy samochodzie??

 

Zmiana w "maminym" samochodzie przedniej rejestracji na US-Style.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.