Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I detale...

Kapselki zdjęte przed myciem, żeby nie zostało trochę niewypłukanego środka w zakamarkach i żeby szkód nie narobił (przyjemnie się wyjmują), umyte APC od Megsa (1:4), przejechane glinką i delikatna warstwa Colli 473's...

P.S.: To zdjęcie mam obecnie na tapecie w telefonie.

Obrazek

Jeszcze z cztery takie guzik i do wyjściowej koszuli na niedzielę jak znalazł :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam identycznego Komara :) cały w oryginale :) no może lakier nie bo jest po odrestaurowaniu :) rocznik 72 :)

 

a co do auta : wymyty,wyglinkowany,trix się przydał :) wyprane wygłuszenie maski, zdjęte spryskiwacze i jutro oklejanie do polerki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem też takiego komara, rocznika nie pamiętam, ale cały w oryginale był. 2 miesiące renowacje robiłem... Byłem młody, głupi i sprzedałem :wallbash: Do dziś się wkurzam jak widzę sąsiada, kiedy go wyciąga i ujeżdża :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz, ogólnie po jednym przejeździe, w małych ilościach po dwa razy, do 500 użyliśmy białego urbana, do 2500 żółtego, a do 3000 czarnego, ostatni to jak masełko :)

Po 2500 stosowniejsze byłoby przejście na 4000 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.