Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

vw_golf3, chodziło mi nie tyle o spawanie, bo to powinno być normalne w każdym aucie które tego wymaga, ale o odpowiednie potraktowanie elementów których normalnie nie widać i o które z reguły nikt nie pyta podziwiając piękny lakier na błotniku zwykłego auta.

No wiesz, lakier, chrom, cynk, wszystko nowe co się da i takie tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widziałes np to zdjęcie

 

wcześniej jakoś mi umknęło, ale ja mam z kolei srebrny lakier i chciałem dać białe felgi i jakoś mi to nie pasowało, więc tu jakoś też mi nie leży, ale same felgi są fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne mat to byłaby moc

Ja bym tam raczej widział jakiś graficik w mocnym metaliku lub nawet ksyraliku...

Dużo metaliku i to różnego, ale najwięcej złotego, to by była MOC... :good:

 

 

A u mnie, może nie dziś, a wczoraj i nie u mnie tylko u kolegi...

 

Felgi w A3 nieczyszczone od roku (poprzednie dobre czyszczenie było 6 sierpnia 2011 roku)...

Taki "brudek" był na całych obręczach, ponoć już ruszone, bo ślady widać.

audibrud.jpg

 

Wylizane Rim Cleanerem od 4nano + pędzelki.

audiczystafelga.jpg

 

I detale...

Kapselki zdjęte przed myciem, żeby nie zostało trochę niewypłukanego środka w zakamarkach i żeby szkód nie narobił (przyjemnie się wyjmują), umyte APC od Megsa (1:4), przejechane glinką i delikatna warstwa Colli 473's...

P.S.: To zdjęcie mam obecnie na tapecie w telefonie.

audikapselki.jpg

 

Po tym mycie karoserii, Gold Class, rękawica, suszenie - Fluffy, szyby - płyn Castrola, opony kokos od Poor Boys'a.

Koledze chyba się spodobał czysty samochód z zewnątrz i da się namówić na jakieś większe odchamienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wieczór sponsorowany przez:

- APC od PB

- PolishAngel Honey

- Dodo Juice Tyromania

- Swissvax CF Regular

- Swissvax Autobahn

 

Kołpaki od felg jeszcze zostały do zrobienia :P Bo nie położyłem na nie dressingu. Fotka zrobiona tubką po paście tempo:

wReQi.jpg

 

:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano... wizyta aus Deutschland :o

 

Po znajomości... wymiana wszystkich filtrów, świec, czyszczenie i adaptacja przepustnicy, pranie fotela pasażera i tylnego siedziska :song:

 

20120822144315kopiowani.jpg

 

Portem już przy swoim :-] Wymiana łączników stabilizatora tył, co ciekawe te były od nowości a auto ma 153tys km :song:

 

20120822163937kopiowani.jpg

 

Oczywiście śruby nie chciały się poddać więc trzeba było ciąć a że miejsca nie było to trzeba wyciągnąć stabilizator :thumbdown:

 

20120822175813kopiowani.jpg

 

20120822175824kopiowani.jpg

 

20120822175900kopiowani.jpg

 

Nowy :-]

 

20120822190355kopiowani.jpg

 

Sorry za jakość zdjęć ale robione kanapką z szynka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje auta, robi na mnie mega wrażenie :good: A o łączniki pytam, bo ja też bardzo dbam o samochód i mam takie skrzywienie, że zawsze musi być ori ;)

 

Jak te wytrzymają na gwincie ten sezon i przyszły do końca czyli około 10tyś km to będę zadowolony ;)

 

[ Dodano: 22 Sierpień 2012, 20:12 ]

Gracjan nie za male te heble ? :mrgreen:

 

Do mojego toczenia się wystarczają, wiadomo na tor to nie bardzo ;)

 

Żeby zmienić tył na większy trzeba najpierw przód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.