Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gracjan, lepiej dwustronna 3M.

 

Klej do szyb sprawdzony, trzyma jak wściekły, na taśmie bym się trochę bał że zgubię blachę ;)

 

Trzy lata jeżdżę z blachami przyklejonymi na taśmie i nic się nie dzieje. Po jednej rolce na każdą rejestrację dałem i jest mur beton, nawet nie chcę myśleć co będzie jak przyjedzie je ściągać. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan, lepiej dwustronna 3M.

 

Klej do szyb sprawdzony, trzyma jak wściekły, na taśmie bym się trochę bał że zgubię blachę ;)

 

Trzy lata jeżdżę z blachami przyklejonymi na taśmie i nic się nie dzieje. Po jednej rolce na każdą rejestrację dałem i jest mur beton, nawet nie chcę myśleć co będzie jak przyjedzie je ściągać. :-]

 

W takim razie trzeba pomyśleć ;) Współczuje przyszłemu właścicielowi :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma TESA do stosowania na zewnątrz, 1m wytrzymuje udźwig 10kg, na jedną blachę poszła cała rolka, czyli 1,5m, 11 miesięcy, 20kkm przelotu, rejestracja nawet nie myśli się ruszyć, ja mam jedynie nadzieję, że nie będę musiał sam jej odrywać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polecam zastosować kolorowe nity do rejestracji,efekt MEGA:

 

http://allegro.pl/nity-aluminiowe-szcze ... 37010.html

http://allegro.pl/nity-aluminiowe-szcze ... 36806.html

 

tylko nie wiem czemu koleś niema w tej samej średnicy,tylko 4 i 4,8mm.. :( ale im mniejsze tym lepiej wyglądają... :good:

 

Rewelacja, czegos takiego szukalem po marketach budowlanych, ale nie moglem znalesc ;)

 

Mam akurat na nity 4mm w rogach tablicy to bedzie idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan, lepiej dwustronna 3M.

 

Klej do szyb sprawdzony, trzyma jak wściekły, na taśmie bym się trochę bał że zgubię blachę ;)

 

Trzy lata jeżdżę z blachami przyklejonymi na taśmie i nic się nie dzieje. Po jednej rolce na każdą rejestrację dałem i jest mur beton, nawet nie chcę myśleć co będzie jak przyjedzie je ściągać. :-]

 

Kiedyś musieliśmy pociąć tablice żeby ją ściągnąć. Wiec nie ma obaw o to że spadnie. Listwy boczne na drzwiach w 98% są klejone na dubeltaśmie i trzymają się przy 300km/h. Brat miał kiedyś klejone brewki na kleju do szyb,(wszystko dokładnie wyprimerowane) i odleciało przy 50km/h przy temp 34st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie rejestracja z tyłu na taśmę już drugi rok bangla ;)

 

a w temacie... odpaliłem dzisiaj zelmera piorącego... zobaczyć "co z czym się je"... przeprałem dwa fotele, wykładzinę bagażnika i miejsce na nogi z przodu...

 

następnym razem demontaż foteli i pranie na bogato już :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja coś napiszę

Wróciłem z Moto Show z Ełku gdzie helikopter zrobił mega psikusa lądując na piachu w pobliżu wystawionych aut

 

9020685.jpg

 

Kupa kurzu dosłownie wszędzie , komora silnika, wnętrze, wnęki , koła - masakra

Jako że w najbliższy weekend mega impreza allstars w chrószczobrodzie postanowiłem dopieścić swoje auto

 

Z zewnątrz umyty na 2wiadra , wysuszony - reload , koła - autosol na wiertarce, opony Smartgel

 

Wnętrze odkurzone, plastiki APC, szyby Glass Clean Meguiar's , skóra zymol cleaner i contitioner , zymol vinyl na plastiki

 

Komora jutro

 

I tak miej więcej się prezentuje

 

9020686.jpg

9020690.jpg

9020694.jpg

9020695.jpg

9020696.jpg

9020697.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS

 

czasami wyjedzie spalić troszkę wahy i z powrotem do garage :)

 

piotr13

 

dywany są w skórze , sufit i słupki również :)

 

Swoop

 

a no szkoda szkoda

 

kamilgt

 

Jest cały na gładko z przodu usunięte miejsce kierunków i rejestracji , tylko icek na dole

 

Dzięki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vw_golf3, ładny Golfik :) Wg. mnie jedynie radyjko odstaje stylistycznie od całości, ale ono pewnie ma produkować atmosferę innego typu ;)

 

Robiłeś poprawki pod spodem? Jeśli tak to pokaż jakieś zdjęcia. Dla mnie to jest największą miarą samochodu pokazowego, większą niż wszystkie felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KR54321

 

podłoga cała spawana od nowa, musiałbym zrobić jakieś foty, może dzisiaj mi się uda przy okazji wymiany wydechu końcowego . Radyjko jest od chwili zakupu, jak się popsuje to wtedy coś innego wpadnie

 

michałoś

 

odezwij się jak będziesz 667-307-880

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.