Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Drobny szczegół a oko cieszy ;)

niedawno też zakładałem do Megane (w wersji matowej) Zamawiałem na didotuning.pl :)

 

sebcio jak wyżej, dzwoniłem do Mapeta, ale akurat do mojego nie miał i polecił kolegę z didotuning, taniej niż na allegro :good:

 

dodatkowo wyczyściłem zakurzone zegary i przepolerowałem szybkę, bo była już nieźle zajechana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Capaz mam ten sam problem. Taka żaba ma min wysokość 120-130mm ja mam ok. 100-110mm w zależności jak i gdzie stoi. Za to zrobiłem sobie takie drewniane najazdy i nie mam problemy z wejściem podnośnika. Fotka niżej, na zimowym setupie

Świetny pomysł :good: Dzięki :good: W najbliższym czasie coś takiego stworzę na przód i będzie po problemie. ;)

 

Miał byś 40d jest 730d, ale spokojnie wystarcza, 245 kucyków na papierku ;)

Jak przestanie wystarczać to polecam zrobić program - ten silnik ma spory potencjał. Masz manualną czy automatyczną skrzynię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone pasowały by do US a do tego trzeba mieć kwadratową blachę ;)

 

Dystanse w tym roku odpuszczam, na tych oponach to by nie było to co bym chciał, w przyszłym sezonie prawdopodobnie zmiana opon na 215/35 i ET20 + negatyw ;)

 

W przyszłym tygodniu w planach jeszcze oklejenie ramki grilla na czarno i przyciemnienie przednich lamp folią, jak się nie spodoba to zerwiemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto przyprowadził lekko podłamany właściciel bo dzień wcześniej pies znajomych z radości mu skoczył na drzwi i kilka razy zjechał po nich pazurami. Auto wcześniej jeździło we flocie CocaColi więc były ślady po naklejkach (różnice w stanie lakieru) no i straszne hologramy po próbie niwelowania tych różnic.

 

Jako właściciel samochodu mogę się wypowiedzieć. Pies znajomych zajechał mi lakier w miesięcznym aucie. Nie przypominam sobie żebym był tak wściekły w ciągu ostatniej dekady. Ale Borek się "wykazał" ;) . Efekt robi wrażenie nawet po dzisiejszych deszczach. Opel błyszczy się najbardziej na parkingu. Lakier był trochę zmęczony użytkowaniem. Mimo ze ma 5 lat było mnóstwo rys, asfaltu (kierowca chyba ładnie zasuwał po niemieckich autostradach), wżerów itp. W tej chili wygląda pięknie.

 

piotrek305, Astra pochodzi z Niemiec - dokładniej z Bremen jeżdził nią handlowiec .

Auto udało się kupić w 100% bezwypadkowe z przebiegiem około 170 tys km .

 

Na placu stało około 40 szt czerwonych i 20 szt granatowych ( nie oklejonych )

 

Troszkę przesadziłeś z 40 czerwonymi i 20 granatowymi ;) . Czy jeździł handlowiec trudno powiedzieć (była lepiej wyposażona niż inne w podobnej konfiguracji silnik/kolor itp.), także może jakiś kierownik albo przynajmniej wyżej postawiony niż zwykły handlowiec. Ale napewno była z Coca Coli. Helmut nie za bardzo przyłożył się do usuwania różnic w stanie lakieru po naklejce firmowej i hologramy były naprawdę przygnębiające.

 

Podsumowując, dzięki Borek za mistrzowskie doprowadzenie lakieru. Polecam :-]

 

Na koniec jeszcze zdjęcie, które zrobiłem przed oddaniem mojego auta w ręce Borka. Nie wiem czy coś będzie widać (proszę patrzeć szczególnie na krawędź pod linią szyb)

dscf5202u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem CB na droge, i tu pojawia się moje pytanie co podłozyć pod antene zeby nie rysowała, bo aktualnie nie ma pod nią zadnej osłony gumowej, podłożyłem kawałek dętki rowerowej według was moze być? Wiem że są podstawy ale u mnie w miescie ciężko dostać :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.