Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co dziś?

Dziś sobota, wszystkie samochody czyste, ale udało się znaleźć brudaska - firmowa Astra, którą teraz jeżdżę, bo Peugeota oddałem na jakiś czas rodzicom, bo główne auto jest unieruchomione (pogięta blacha, jakiś typ cofał i trafił w świeżo umytą pacifice :zly:, auto zastępcze, więc było do tej pory tylko płukane na bezdotyku.

I tak:

Felgi - 4nano RimCleaner+ (mój mistrz)

Karoseria - spłukanie, jedno wiadro (nie linczujcie! samochód w stanie hmmm...), szampon Gold Class, rękawica, suszenie - Fluffy

Wnętrze - odkurzanie, Megsowe APC 1:10, Megsowy Natural Look.

Szyby - Płyn od mycia szyb Castrol, MF

Oponki i plastiki - APC od Megsa 1:6, dressing od PoorBoys'a (nazwy nie pamiętam, ale boski zapach kokosa).

Mina ojczyma jak przejeżdżałem pod blokiem mix zdziwienia, "rispektu" i uśmieszku "ten to nieważne czym jeździ, ale musi być czyste".

 

Porównanie felg - zgadnijcie która już zrobiłem...

 

http://www.youtube.com/watch?v=R01w3BAkgtI&feature=plcp

 

A teraz fotki, ale tylko po, podejrzewam, iż obraz felg "przed" dał Wam pojęcie o wyglądzie auta.

20120728172547.jpg

Przy odkurzaniu, podniosłem siedzisko, i na twarzy pojawił mi się przysłowiowy "banan", patrzę, a tu 20PLN - Astra kupiła mi obiad...

20120728145605.jpg

Mój pomocnik, stwierdził, że jest za gorąco i czyszczenie samochodu ma w d*pie i poszedł spać...

20120524164346.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji iz APC zrobil niezla jazde z rantami trzeba bylo sie zabezpieczyc przed taka jazda na tyle wiec wybralem sporo drozszy od apc ale mega dobry i dajcy efekt gorejacej felgi plyn sonaxa polecam najpierw psikasz jest bezbarwny po ok 2 min robi sie czerwony a po 5 splukujemy kozak efekt i bezpieczenstwo dla rantow, pieknie wszystkie syfy sie domyly z klockow itd no kozak efekt i w koncu mam blysk lakieru na rotorach mi nie tyle co zalezalo na cenie plynu lecz dostepnosci na kazdym statoil :|

 

4499c0dc2d2e3c5bm.jpg 6109645b91640b3fm.jpg b2e00bc8179022f4m.jpg 63a2e97285502a77m.jpg 2f5dcfe203ca8b68m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin ogarniałem Seata Altea:

siedzenia z przodu i z tyłu wyprane

szyby wewnątrz + zewnątrz

plastiki apc megsa + ultimate protect również od megsa

mycie na dwa wiadra

glinkowanie

ponowne mycie

wosk Colli 476

opony endurance

felgi VP BG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem chwilę wolnego czasu żeby ogarnąć RS'a chociaż z zewnątrz(dzisiaj wstaję o 6 żęby się wyrobić przed pracą ze środkiem ;) ) Generalnie porządne mycie za pomocą piany VP Neutral Foam wymieszanej z Magifoam i odrobiną APC z pianownicy,odsmalanie Nielsenem, zakamarki BH Surfex,mycie Megs GoldClass.Później HDC a na to Glasur,na opony i inne gumowe elementy na zewnątrz AF Trim. Kilka zdjęć:

imag0090tl.jpg

 

 

imag0091zu.jpg

 

 

Tablica rejestracyjna do wymiany po tym jak pewien kot postanowił popełnić samobójstwo :/

imag0092q.jpg

 

 

imag0093w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.