Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku dnia detoksu od forum dzisiaj znowu tu zajrzałem i wiedziałem, jak się to skończy :P

 

plan był taki, żeby najpierw wysprzątać wnętrze, potem odkurzyć a na koniec umyć auto... po godzinie sprzątania w środku APC Nielsena i nałożeniu SV Protecton pojechałem na bezdotyk, który był... zamknięty :/ jutro podejście nr 2 :-] ... ale doszedłem do ładu z lampą, która się poziomować nie chciała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

może nie przy aucie, ale jestem zapaleńcem jazdy na rowerze, codziennie śmigam po około 60 - 70 km, to mu zrobiłem małe spa :D

 

wyglinkowałem, UC, Tripple, Megs 16 na wszystko co lakierowane, dressing na oponki, na siodełko poszła odżywka z lederzentrum :D:D

 

cheers,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz już aplikuję - co pół roku i daje radę.

Kupiłem w komplecie dwie bomby i jeden środek do dezynfekcji (starcza ponoć na dwa użycia) z sondą.

Do tej pory jeździłem na serwis, ale jak można zrobić samemu i taniej to dlaczego nie spróbować. Użyję, jak będą efekty to zostanę przy tego typu zabiegach. Jak będzie cfunić to pojadę na ozon i po sprawie. Pieniądz żaden, bo za dwie bomby (2x100ml) i jeden dezynfekator (300ml, z sondą) i gratis koncentrat płynu do spryskiwaczy, zapłaciłem 94zł. Zwykle to koszt jednej usługi oczyszczania klimy.

Co innego smarowanie, nabicie środka chłodzącego, ale tutaj mówimy tylko o oczyszczaniu.

Jedna bomba na pół roku jeszcze nikogo nie zabiła, więc co mi tam zależy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, uważaj z tą sondą jeżeli będziesz psikał w kratki. jak sie napsika za dużo to można zalać elektronike

 

Tego się nie psika się w kratki tylko na parownik.

 

DawPi Używałeś granata na włączonej czy wyłączonej klimie?

 

Koncentrat płynu do spryskiwaczy jest super - mój ulubiony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie psika się w kratki tylko na parownik.

Właśnie, po to ta dołączona sonda. ;)

 

DawPi Używałeś granata na włączonej czy wyłączonej klimie?

Zgodnie z instrukcją: klima wyłączona, obieg wewnętrzny włączony.

 

Koncentrat płynu do spryskiwaczy jest super - mój ulubiony :good:

Obaczymy. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być ładnie w Krakowie w tym tygodniu..niestety dwa razy umyłem auto i dwa razy lało...dziś też..więc mam to w dupie.. :wallbash:

Zawsze tak jest..

 

Umyłem w południe, wieczorem wyjechałem i przejechałem 2 km bez deszczu, potem ulewa i dziękuje, dobranoc... :wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.