Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Plastidip zniknal z wydechu, w koncu nie wyglada jak okopcona koncowka w TDI :D

 

Ja w weekend tez chyba wrzuce Colli, bo na jednym wozie z NXT 2.0 juz wiele nie zostalo, a i W5 z Lidla odswiezany QW+ tez juz raczej umarl (ciezko powiedziec, 3 tyg nie mylem) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się przyznałem. Kamil był, Paweł też, więc mogą potwierdzić. Cały czas w polecanych zestawach na start każdy mówi colli&srp i lala. "Wyjadacze" drwią, a my postanowiliśmy sprawdzić jak jest na prawdę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo ogarnięte przed-spotowo: mycie, glinkowanie, HDC+Zymol Volvo, opony Meg's Endurance, plastiki PB Trim Restorer, drugi szlif przedniej szyby i położone TGG, próba reanimowanie grilla przy pomocy dremela i pasty Mother'sa - muszę poszukać odpowiednio długiej końcówki filcowej, odkurzone, i takie tam:

20120710083.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bono-e30, spokojnie nie denerwuj sie tak. taki żarcik drobny to był :good:

 

Ależ nigdy w życiu, ja opanowany jestem, i nie nerwowy w ogóle :) Odebrałem pozytywnie

 

Veyrona etc ;)

 

klasyki bmw - wymagają pracy i uwagi ale to miszczostwo jest

 

chcę trójkę coupe z motorem 2.5

 

hmmm, mam na stanie :-] Tylko 2.7 nie 2.5 , ale na osprzęcie z 2.5 ;)

 

Co zrobiłem dla powyższej? Wstawiłem do garażu po 4 dniach pod gołym niebem.

 

A seria 7 dziś dostała pierścienie centrujące do nowego koła, i zestaw HID , gdyż seryjne

 

lumpki w starych BMW świecą jak świeczka w ciemnym lesie :/ oby nie były niebieskie

 

(jeszcze nie zmontowane) :thumbdown::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie to będzie mój kolejny mod, jak dorwę w sensownym stanie białe zegary z digitalem :-]

A zegarek dorwałem za 10 zł wiec grzechem było nie wziąć :P

6-cio stopniowa regulację wycieraczek odpuszczam na razie, Kolejnym modem będą prawdopodobnie grzane lusterka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie :-] Wszyscy z Wawy wiedzą, że mam takiego potworka :lol:

Zresztą na forum też nieraz o nim pisałem,

oraz z tego powodu, że mam essiego, też pytałem Ciebie kiedyś o koszta lakierowania :P Po to mi byla informacja :mrgreen:

Na forum się już loguję :good:

 

[ Dodano: 12 Lipiec 2012, 14:15 ]

Ciastek, tylko znajdź też gotową instalację do nich. Ja robiłem własną instalkę do lusterek, nie był to dobry pomysł... Trzeba mieć naprawdę sporo cierpliwości ;)

teoretycznie mam pełnego dawcę, z całą wiązką, ale same obudowy lusterek sa zajechane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oponach Endurance :good:

 

Fajnie wgląda.

 

Tak BTW:

 

geno, masz może porównanie Megsa Endurance z SV Pneu Matt ? :o

 

Endurance bije go wszystkim, trwałością, wyglądem, łatwością aplikacji. Nigdy więcej SV nie kupię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na szybko mycie na dwa wiadra, potem glinkowanie, Prickbort i zestaw polecany wszem i wobec : SRP i na to Colli 476. Podobnież bez tych dwóch produktów w arsenale nie można być prawdziwym detailerem, trzeba było to sprawdzić. Na oponach Endurance :good:

 

W piątek na spocie komisyjny bezdotyk :-]

 

 

Fajnie wyszlo więc i ja pstryknąłem 8-)

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 984#257984

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HID nie pasuje , właśnie skończyłem nie udany montaż HIDów .

 

Chińskie łapki źle wykonały żarnik, który w efekcie wqrw roztrzaskałem :x:o

 

Pierscienie za to założone, i wymieniłem moduł komfortu w nagrode :mrgreen:

:acute: i dobrze HIDy to niebezpieczny szmelc :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem problemów, do każdej starej beemki zakładałem i zakładam (zakładac bede) a kilka sztuk jużsię przewinęło przez moj garaz, a zakładam nie z mody a z uwagi na komfort podróżowania nocą..... Polecam przejażdzkę bmw seri 3 do 1991, 5 czy 7 do 1994 bodajże na seryjnych lampach. Oczywiscie nocą.

 

PS. Domyslam sie że wg Ciebie jest niebezpieczne chociazby z powodu możliwosci oslepienia pojazdu naprzeciw. To od razu zaznaczam że w ów modelach ww. są lampy soczewkowe, a wiadomo co za tym idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze da się jeszcze pójśc i odratować zegary ?

Sam tak zrobiłem, żę zanim pocieli jednego dawcę to zdążyłme wymontować z niego klimę :mrgreen:

Niestety es pojechał na lawecie do Poddębic i nic już z niego nie wymontuję :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.