Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam foty, swoje zdanie już wyraziłem, raczej wolałbym tego nie powtarzać publicznie :mrgreen: :

 

a mi tam się podoba, i mam nadzieję, że na żywo też tak wygląda :good:

Czy ten plastidip pokryje\zamaskuje rysy?

 

W BMW E46 fronty małych schowków (na okulary i popielniczkę) są pokryte czymś badziewnym w rodzaju gumy. I to się masakrycznie łatwo uszkadza, rysuje. Moje nie wyglądają już fajnie i zanim kupię nowe (ostateczne rozwiązanie), to może jest jakaś opcja na uratowanie tego? Może właśnie ten plastidip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najprostsze rozwiązanie, nawet już znam ceny :-]

Ale moje młodsze dziecko lubi spędzać czas w samochodzie i chodzić w nim swobodnie, więc te nowe będą za chwilę podobne do starych ;) więc dopóki nie przestanie spacerować nieświadomie, to może odkryję sposób na możliwość patrzenia w samochodzie w kierunku środka tunelu lub jeżdżenia z zamkniętymi schowkami :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PA i Z, SV nic mnie nie powaliło...pozbyłem się wszystkiego co miałem...

Zaprzeczasz własnym słowom np: opinia o szamponie czy Presto z PA.

Więcej nie przeglądałem w Twoich postach, a myślę że też bym znalazł inne pochlebne opinie o środkach z PA, Z i SV. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że przegląd w Tikaczu się kończył to trzeba było umyć, dressingi nałożyć i pojechać. Miałem jeszcze chwile czasu, więc postanowiłem sprawdzić z ciekawości co się ździała ręcznie za pomocą #105, UC i twardym aplikatorem ValetPro. :ad:

 

05072012713.jpg

 

05072012711.jpg

 

Coś tam widać, wszystko było na szybko, po dwa przejazdy ręczne #105 i UC, oczywiście bez IPA. :P Powstało pełno hologramów , ale pytałem się lakiernika to właśnie one potwierdzają, że polerka jest zrobiona na najwyższym poziomie, więc chyba tak powinno być :D Już nie miałem ochoty wyciągać tego, bo tak grzało, że się lało ze mnie. Teraz będę walczył z rudą i dopiero zrobię całe auto, ale raczej przy pomocy aplikatora Sonax, żeby nie powstawały holsy w takim stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy49, Daniel'sowi chyba chodziło o to, że tylko PA i Z, bo ze SV'axa nic go nie powaliło. Chociaż Glacier lub Shield na białuchach dają chyba radę... :song:

Daniels napisał to tak, że można to dwojako interpretować, ja zrozumiałem tak jak napisałem. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 6 godzinach polerowania ręcznie UC+tricolor tylnej klapy w czarnym clio (a klapa w Clio za duża nie jest) - masakra :cry: Efekt na szczęście jest niezły, na prawde jestem z niego zadowolony, ale...

 

Przeszedłem na maskę i niewiele się poprawiła po godzinie polerowania fragmentu 25x80cm. Po tym się zorientowałem, że tylna musiała być malowana - bardziej porysowana niż reszta (więc słabej jakości bezbarwny), mimo że grubość powłoki wszędzie IDENTYCZNA.

 

MUSZE KUPIĆ MASZYNĘ! Oczywiście teraz skończe polerkę ręczną, chociaż zejdzie mnie koło 50godzin :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUSZE KUPIĆ MASZYNĘ! Oczywiście teraz skończe polerkę ręczną, chociaż zejdzie mnie koło 50godzin :kox:

Ja też tak zaczynałem... Jeśli masz wolne $$ to kup tą maszynę teraz i zrób sobie korektę. Ręcznie naprawdę można zwariować.... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wolne $$ to kup tą maszynę teraz i zrób sobie korektę. Ręcznie naprawdę można zwariować.... :dontknow:

No i tu jest pies pogrzebany! Niestety to zbyt duży wydatek na kieszeń studenta o bezpłatnych praktykach :!: Bo gdyby to tylko maszyne trzeba było kupić, a tu pady i środki... 2x cena polerki rośnie, nawet tej z amazona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.