Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:P Burza nie burza, grad, pioruny...a huk z tym :kox: zająłem się przednią szybą w Volvo, która to miała liczne rysy od wycieraczek, i już od dawna mnie korciło aby coś z tym zrobić...a więc... :ad:

szyba przed polerowaniem:

 

fifty/fifty:

 

 

i po zabiegu:

 

 

pomimo iż była to bardziej przymiarka :acute: z efektu jestem bardzo zadowolony :|

 

na ostatnim filmie, te smugi to nie wymyty tlenek ceru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem po południu chwilę wolnego czasu więc zająłem się autem mojej Narzeczonej :-]

Jako,że samochód jest dosyć młody bo ma przejechane około 2000 km,nie było jakoś wiele pracy,ale ilość smoły i kleju na lakierze trochę mnie zaskoczyła :shock:

Nie mam zdjęć przed,ani z pędzelkowania w trakcie,są tylko fotki z efektem końcowym ;)

Po kolei:

1. Mycie aktywną pianą Magifoam

2. Mycie szamponem Presta Sudz

3. Usunięcie smoły i kleju Nielsenem

4. Koła Billbery

5. Suszenie

6. Przód poprawiony Surfexem HD

7. Jako cleaner HDC

8. Wosk Zymol Glasur

9. Srodek- odkurzanie

10. Plastiki School Purple 9000

11. Szyby w środku i na zewnątrz AF GlassCleaner

12. Plastiki AF Trim

13. Na okno dachowe RainX

14. Opony VP Dionyssus

Chyba o niczym nie zapomniałem ;)

Kilka zdjęć:

imag0069cp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

imag0071zj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

imag0072k.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

imag0073lj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

imag0074ar.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

imag0070cg.jpg

Shot at 2012-07-04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę , że sporo osób było na vag evencie :)

swoją drogą kamil nie masz się o co martwić sam byłem honda która stała po środku całej niemieckiej myśli technicznej i nic nie pokojącego się nie stało a wręcz przeciwnie :)

a cała impreza warta przejechaniu nawet 160 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem po południu chwilę wolnego czasu więc zająłem się autem mojej Narzeczonej :-]

Daj znać jak wygląda później kropelkowanie i odpychanie wody na tym samochodzie po Zymolku :good:

A Raina walnij na wszystkie szyby, łącznie z tylną :good:

Pomoże, szczególnie na bocznej szybie od strony kierowcy, bo ją w deszczu potrafi nieźle zalewać :mrgreen:

zresztą w temacie o rain'ie są moje filmiki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfelek, To GT...kiedyś było moje :) Kupione za czasów kiedy jeszcze nie była dostępna wersja RS...

Ciastek, Ok,jak tylko pojawią się krople postaram się wrzucić zdjęcia,z tym Rainem rozumiem,że znasz z autopsji...? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalony, No raczej ;):mrgreen:

Jak dobrze na dachu zaaplikowałeś, to możesz już o nim zapomnieć. po 8 miesiącach trzyma na dachu jak zły :mrgreen::good:

U mnie na tylnej szybie po tych 8 miesiącach nadal coś tam jest, bo sie szyba mało brudzi i nie robi się tafla wody, co poprawia widoczność :good:

 

A co do kropelek na lakierze, to może też byćfilm z bezdotyku ;) tak po tygodniu czy coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.