Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jako że ostatnio trochę auto zaniedbałem, trzeba było coś z tym zrobić...

 

1. Prewash - VP PH Neutral Snow Foam + PA

2. Mycie - 2 wiadra + R&S Big Apple + "pieszczoch" ( rękawica CarPro ) :)

3. Suszenie - Fluffy Dryer

4. IPA

5. Cleaner - Dodo Juice Lime Prime + bawełniany pad

6. PB Natty`s Blue

 

Na opony Brillance, na plastiki 303...

 

Gracjan sorry że zapytam . Masz ,,fajne" auto i dla czego nie chcesz nakładać coś fajnego z wosków ,a nie cały czas natts's . prawie co tydzień woskujesz samochód czy to ma sens.. rozumiem robił byś duże przebiegi . Uważam że masz fajny lakier i jest po korekcie wiec powinno coś leżeć konkretnego, a nie pół środki.. pozdrawiam

 

Przepraszam za pół środki, ale w obecnej mojej sytuacji nie mam 500zł+ na zymole czy inne SV... Wszystko kręci się wokół pieniędzy niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pół środki, ale w obecnej mojej sytuacji nie mam 500zł+ na zymole czy inne SV... Wszystko kręci się wokół pieniędzy niestety...

 

Ok nie zaglądam nikomu w portfel i konto :lol: zapytałem z ciekawości bo jednak Auto takie też "wytwarza" koszty :P

Oj tfelek, zamieszałeś :D , Modowie proszę zachować czujność :evil:

 

Oj tam no ogólnie ze mnie to jest mieszacz , :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co innego da wosk za 1,5k zł? Korekta jest zrobiona profesjonalnie, wosk co tydzień nakładany więc zabezpieczenie cały czas z najwyższej półki. Może Gracjanowi sprawia przyjemność mizianie samochodu co tydzień?

 

Hm. Jak dla mnie wygląda pięknie i nic mu nie brakuje. A niektórzy zamiast wosku za xx zł wolą zrobić wydech albo program. 1:0 dla Gracjana, nie każdy sra pieniędzmi i priorytety też są różne :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pół środki, ale w obecnej mojej sytuacji nie mam 500zł+ na zymole czy inne SV... Wszystko kręci się wokół pieniędzy niestety...

 

Ok nie zaglądam nikomu w portfel i konto :lol: zapytałem z ciekawości bo jednak Auto takie też "wytwarza" koszty :P

Oj tfelek, zamieszałeś :D , Modowie proszę zachować czujność :evil:

 

Oj tam no ogólnie ze mnie to jest mieszacz , :lol:

 

Dobrze napisałeś, wytwarza koszty... Do tego jest jeszcze drugie auto i kupa innych rzeczy, ważniejszych niż wosk ;) A jak ktoś ma za dużo pieniędzy to bardzo chętnie podam numer konta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy zamiast wosku za xx zł wolą zrobić wydech albo program

 

:| do wszystkiego trzeba "dorosnąć" :kox:

Albo wyebaśś kasę na nowego RS'a z salonu i pisać o dorastaniu. Człowieku, różni nas 6 pokoleń ale chyba nie w tym rzecz. Róznorakimi samochodami ludzie lubią jeździć, więc nie wiem o co Ci chodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wyebaśś kasę na nowego RS'a z salonu i pisać o dorastaniu. Człowieku, różni nas 6 pokoleń ale chyba nie w tym rzecz. Róznorakimi samochodami ludzie lubią jeździć, więc nie wiem o co Ci chodzi

 

Poskładaj, proszę, swoją wypowiedź na polski-zrozumiały :) , to postaram się odnieść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koza, wszystkie fury które pokazałeś mają czarne ramki wokól okien, nie wiem jak to S3 , nigdy się nie przyglądałem ale pewnie ma tak jak ja w satynie ;) Nie wiem czy czarny przód pasowałby do tej satyny :song:

 

A co do Eventu, to niestety tak wyszło, nie zawsze układa się wszystko tak jak człowiek by chciał ;)

 

[ Dodano: 3 Lipiec 2012, 12:25 ]

fakt, atrapa i znaczek w czarny połysk i jest ogień 8-)

 

Znaczek na pewno nigdy nie będzie czarny, nie wstydzę się że jeżdżę AUDI :good: Nad ramką pomyślimy... Nie wiem czy nie lepszy jak już będzie czarny mat :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem listwy oklej czarną folią w połysku

 

No właśnie, skoro już tu jesteśmy, to ramki drzwi, te szerokie, lepiej pomalować, czy okleić?

I czy czarnym matem czy połyskiem do srebrnego autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, Ty i tak wiesz najlepiej co zrobisz/czego nie zrobisz przy aucie, ale te znaczki i grile na czarno :dontknow: masz piękne auto, które moim zdaniem ma status kultowego, niech takie pozostanie i cieszy oko jak najdłużej, a widać że w Twoich rękach to niemal pewne bo masz bardzo zdrowe podejście do tematu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.