Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Stanley08, za garaż dałem niewiele mniej a u ciebie jedna brama więcej, styropian i dużo droższy dach :good: Dla auta dobre lokum, jedynie zimą trochę zimno, jak chce się coś porobić to koniecznie trzeba nagrzać, bez tego ani rusz... Latem z drugiej strony temperatura dobija do 40*+ :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, to fakt, ale taki już urok tej konstrukcji, ale jakby nie było śnieg i szron masz z głowy, auto po myciu jest czyste znacznie dłużej niż "pod chmurką" i zawsze na głowę nie pada gdy chcesz coś podłubać przy aucie :)

 

Otóż to :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i ja wrzucę zdjęcie małego garażu po remoncie, muszę powiesić jeszcze lampy w garażu i wziąć się za drugie pomieszczenie taki mini warsztat ;) Garaż w zacienionym miejscu więc w środku chłodna a na zimę koza już zakupiona :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ostatnio każdy zabiera się za garaż, ja też kupiłem regały, płytki... W kolejce czekają klej do płytek, oświetlenie... Mam niezły pomysł na instalacje elektryczną by nie trzeba ciągnąć za polerką przedłużacza, ciekawe jak się spisze w praktyce.

 

Jakie macie oświetlenie w garażu, możecie coś ciekawego polecić? (oświetlenie sufitowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ostatnio każdy zabiera się za garaż, ja też kupiłem regały, płytki... W kolejce czekają klej do płytek, oświetlenie... Mam niezły pomysł na instalacje elektryczną by nie trzeba ciągnąć za polerką przedłużacza, ciekawe jak się spisze w praktyce.

 

Jakie macie oświetlenie w garażu, możecie coś ciekawego polecić? (oświetlenie sufitowe)

 

Na garaż mam 3 takie oprawy: http://allegro.pl/oprawa-rastrowa-natyn ... 00160.html

 

Będę montował jeszcze ze dwie takie oprawy bo jednak może być trochę jaśniej... A nie zawsze chce się podłączać halogen...

 

Dodatkowo halogen: http://allegro.pl/lampa-halogenowa-budo ... 66356.html

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, doskonała robota :). Wiedziałem że dasz radę. I wiesz co mi się mega podoba? Te prostokąty trawnika przed garażem :D. Wypas!

 

Dzięki ;)

 

Doszedłem do wniosku że jak wszystko będzie w kostce będzie wyglądało jak parking ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4 no garaz teraz wyglada elegancko ;) co do goraca latem zawsze mozna od srodka zrobic stelaz lekki dac welne mineralna i zakonczyc plyta MFP najciensza. Pozniej pomalowac dowolnie i izolacja juz dobra. Najwazniejszy sufit, ja u siebie dalem gruba jakas welne i ponad 10' roznicy a jeszcze wrota bez ilozacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4 no garaz teraz wyglada elegancko ;) co do goraca latem zawsze mozna od srodka zrobic stelaz lekki dac welne mineralna i zakonczyc plyta MFP najciensza. Pozniej pomalowac dowolnie i izolacja juz dobra. Najwazniejszy sufit, ja u siebie dalem gruba jakas welne i ponad 10' roznicy a jeszcze wrota bez ilozacji.

 

Kiedyś może pomyślimy nad izolacją ;) Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niezły pomysł na instalacje elektryczną by nie trzeba ciągnąć za polerką przedłużacza, ciekawe jak się spisze w praktyce.

Niech zgadnę, 230v zwisa z sufitu?

 

Na początku myślałem, że to żółto niebieskie u Gracjana to puszki pod prąd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niezły pomysł na instalacje elektryczną by nie trzeba ciągnąć za polerką przedłużacza, ciekawe jak się spisze w praktyce.

Niech zgadnę, 230v zwisa z sufitu?

 

 

Mam niski sufit, nie muszę nawet maksymalnie wyciągać ręki i myślałem nad zamocowaniem gniazdek na suficie... Wydaje mi się że powinno spełniać swoją rolę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby lepiej ale nie w moim dziwnym garażu, to jest stary budynek przerobiony na garaż, instalacja elektryczna ogranicza się do połowy ściany frontowej i tam jest puszka z której łatwo wyprowadzić przewody, które przy okazji robienia sufitu (drewno bo mam za darmo) i podłączania oświetlenia będą ładnie ukryte. W ścianach musiałbym kuć tynk, a tego sam później nie doprowadzę do dobrego wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.