Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z tego co widze to idzie Ci super :good:

Jedziesz na kleksy?

 

Jakoś idzie, chce żeby było równo więc trochę schodzi, myślałem że ta wylewka jest równiejsza :thumbdown: Można zrobić na odpie***l ale to nie na tym chyba polega ;) Dzwoniłem do dwóch firm ale kwota jaką powiedzieli przyprawiła mnie o ból głowy, więc trzeba było zakasać rękawy i do roboty 8-)

 

O jakie "kleksy" Ci chodzi ? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, smaruj cała płytkę i podłoże w grzebień, na kleksy za kilka lat mógłby być problem. Przy upadku jakiegoś przedmioty płytki byłby narażone na pęknięcie. Jesteś pewien, że równo kładziesz? na foto widać delikatną falę, lepiej więcej kleju a równiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smaruje płytkę a na podłodze grzebień 12mm, do tego klej elastyczny... podłoże zagruntowane i oczywiście czyste :)

 

Fala jest to fakt ale nic z tym nie zrobię, w wylewce w tym miejscu jest sporo niżej i i tak już dałem dużo kleju żeby to wyrównać chociaż trochę ale nie chce dawać za dużo bo podobno jak jest za dużo to też nie dobrze i kafelka może nie trzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, gratuluje odwagi, nie jest to hiper trudne, najciężej jest zacząć. Jakiego kleju używasz, bo to podstawa...

 

Nie spieszy mi się, mam czas więc powolutku będę kleił, impregnował i fugował :)

 

Używam kleju elastycznego - Ceresit, taki mi polecano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan zwróć uwagę by rozprowadzać klej po całej powierzchni płytki bo jeśli zostaną puste miejśca, zwłaszcza na brzegach, to potem pod obciążeniem mogą pękać !! no i mam nadzieję, że zrobiłeś luz pomiędzy kaflami a obramowaniem garażu ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie za ślisko na płytkach ? Po wjechaniu autem np po deszczu ?

 

Nie powinno, jest to gres techniczny, nie żaden szkliwiony czy jeszcze inny :)

 

[ Dodano: 10 Czerwiec 2012, 14:53 ]

Gracjan zwróć uwagę by rozprowadzać klej po całej powierzchni płytki bo jeśli zostaną puste miejśca, zwłaszcza na brzegach, to potem pod obciążeniem mogą pękać !! no i mam nadzieję, że zrobiłeś luz pomiędzy kaflami a obramowaniem garażu ??!!

 

Klej rozprowadzam, mówiono mi o tym, tym bardziej jakby się lewarek postawiło że może pęknąć jak nie będzie kleju na całej powierzchni ;) Między blachą z garażu a kafelkami jest gdzieś 2mm luzu, nie wiem czy to dobrze czy źle, nikt mi o tym nic nie mówił że musi być :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan ta szczelina pomiędzy blachą a kaflami powinna być większa, metal pracuje inaczej niż ceramika i przy mrozach kurcząc się może ci "wysadzić" kafelki na brzegach.

 

No to teraz już po ptakach, człowiek uczy się na błędach, miejmy nadzieję że nic się nie stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan ta szczelina pomiędzy blachą a kaflami powinna być większa, metal pracuje inaczej niż ceramika i przy mrozach kurcząc się może ci "wysadzić" kafelki na brzegach.

 

No to teraz już po ptakach, człowiek uczy się na błędach, miejmy nadzieję że nic się nie stanie ;)

 

moim zdaniem 1cm luzu powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan ta szczelina pomiędzy blachą a kaflami powinna być większa, metal pracuje inaczej niż ceramika i przy mrozach kurcząc się może ci "wysadzić" kafelki na brzegach.

 

No to teraz już po ptakach, człowiek uczy się na błędach, miejmy nadzieję że nic się nie stanie ;)

 

moim zdaniem 1cm luzu powinien być.

 

Postaram się po drugiej stronie garażu tak to zrobić żeby było dobrze a aż tak nie rzucało się w oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.