Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

spons może 1.9 takie jest, nie wypowiem się bo nie mieliśmy. W caddy 2.0sdi pali 6litrów, przy duszeniu w mieście 6,5l, gdzie ten sam motor z turbo spala 7-8litrów.

 

w ogóle jak normalne auto może spalić poniżej 4litrów? :mrgreen: 4,5l to jeszcze zrozumiem, bo było to do zrobienia w golfie 3 1,9d.

 

Ojciec, 2.0 sdi to juz pewnie na pompowtrysku jest... my tu mowimy o konstrukcji rodem ze sredniowiecza :D 1.9pd 105ps w caddy pali 6.5 przy jezdzie mojego ojca i 9 przy mojej ;) Podejzewam ze to sdi tez by swoje wpiedzielilo przy mojej nodze, ale coz nie mialem, cale szczescie, okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spons może 1.9 takie jest, nie wypowiem się bo nie mieliśmy. W caddy 2.0sdi pali 6litrów, przy duszeniu w mieście 6,5l, gdzie ten sam motor z turbo spala 7-8litrów.

 

w ogóle jak normalne auto może spalić poniżej 4litrów? :mrgreen: 4,5l to jeszcze zrozumiem, bo było to do zrobienia w golfie 3 1,9d.

 

e tam, jak mój przy jeździe emeryta potrafi zejść do 4,1 ;) to ibizą spokojnie da się spalić 3,8 ...

zdjcie1481.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.