Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma podszybia? Dziwne. Powinno od jakiejś A6 C5 pasować czy czegoś bliźniaczego ;)

 

Nie wszystkie "be siódemki" to miały, do mnie w ASO kosztuje 100zl + "dekiel" na aku chyba 30zł. Najpierw zapytałbym w serwisie jak to cenowo wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem to podszybie mozna dokupić, troche wiecej kosztuje niż 100 pln ale tragedii nie ma. kiedyś o tym pomysle ;)

 

Jak znajdę że ktoś na a4-klubie sprzedaje dam znać :)

 

Cena na pewno inna bo B7 inna niż do B5, to był przykład bo czasami nie warto szukać używek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to samo co w B6 z tego co wiem i w B6 często było w standardzie. w B7 poczynili oszczędności. szkoda ze w aucie które jako nowe kosztowało worek siana w tej wersji poskąpili na takim detalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to samo co w B6 z tego co wiem i w B6 często było w standardzie. w B7 poczynili oszczędności. szkoda ze w aucie które jako nowe kosztowało worek siana w tej wersji poskąpili na takim detalu

 

Dokładnie 3.0TDI i oszczędności, dziwna polityka tej firmy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem ogarniać nowe boczki, które przywiózł mi dziś kurier. Wymyte w APC, szczotki i pędzle wręcz tańczyły. Materiały dosychają, na plastik poleciał Nielsen Finesse a na listwę PB Nattys Blue ;).

 

50/50 jeśli chodzi o dressing:

1.jpg

 

2.jpg

 

A teraz 50/50 po całości procesu vs boczek nawet nie wytarty z kurzu. W sztucznym oświetleniu gorzej widać, ale różnica jest sroga:

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VinCe napisał/a:

to jest to samo co w B6 z tego co wiem i w B6 często było w standardzie. w B7 poczynili oszczędności. szkoda ze w aucie które jako nowe kosztowało worek siana w tej wersji poskąpili na takim detalu

 

 

Dokładnie 3.0TDI i oszczędności, dziwna polityka tej firmy

A ja to zasłyszałem takie cos ze w b6 w standardzie w avantach częściej było podszybie w sedanach juz nie :o tata ma b6 avanta 3.0 w benie i ma podszybie a kolega przyjezdzał sedanem i tam nie było, a jak go szukal to własnie na taka ciekawostke sie natkną gdzies :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem fotel pasażera i podłokietnik zestawem Colourlock i o dziwo najbrudniejszy był podłokietnik a później zagłówek :/ . Dodatkowo Rain-x na stronę pasażera i Anti-fog na 1 szybę. Zapach nieprzyjemny aż mnie łeb rozbolał :/ . Jutro dalej się pobawię ale muszę poszukać jakiś dobry szmatek żeby ten brud ze skór ogarnąć bo szmatka z zestawu już czarna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, nowy wymiar detailingu i pracy aucie - co zrobisz jutro przy aucie! :D

 

hmm .. znaczy co, założyć? ;)

 

a żeby nie robić kompletnego OT to dziś przy aucie trochę postałem ;) żeby nie czuła się samotna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak będzie chodzić

 

po wymianie oleju? :o

 

a co imienniku miałeś na myśli, bo mi chodziło o to, że robię płukankę pierwszy raz + zalewam ori Dexelią więc sam nie wiem czego się spodziewać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez demontażu i oględzin wnętrza silnika po kilku tys km od płukanki i pomiaru serwisowym manometrem ciśnienia oleju, to nie spodziewam się że odczujesz różnicę w "chodzeniu" ;)

 

Paweł zapewne masz racje, ale akurat jak jeździ się kilka lat jednym samochodem, to zauważa się różnice po samej zmianie oleju jak u mnie ostatnio z C. Egde na Mobil 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zauważyłem różnice w jeździe jak pomalowałem znaczki albo zmieniłem tylną tablicę :-] :-] jakoś tak lepiej mi się jeździło :o

 

Bo ty masz Hondę i jak zapali to od razu widać różnicę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.